Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány rendületlenül...

Ha a kormány rendületlenül kiáll a migráns kvóta ellen, akkor miért épít 5000 fős menekülttábort Békéscsabán?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit olvastam, hogy a város mintegy 10%-a migránsokból állhat majd.

De a lényeg az egészben a magabiztosság. :D

Jelenleg a bíróságon van a Fidesz, a kötelező migráns kvóta ellen, de ennyire magabiztos az álláspontjában?

Bár én is ilyen magabiztos lennék, ez olyan mintha azzal a szöveggel kezdeményeznék nőknél, hogy: "Úgyis tudom, hogy el fogsz küldeni, hogy csesznéd meg! De azért gondoltam bepróbálkozok egye fene.." :D

Vagy én értelmezem az egészet félre, és a kormány pontosan tudja, hogy veszteni fog a perben, jönni fog a ránk szabott kvóta, csak erre túl nagy hangsúlyt akar helyezni, túl sok ideig, akár 2017-ig el akarja húzni a témát, hogy addig se legyen téma a korrupció? De miért akarja vesztesnek beállítani magát a magyar kormány, hogy az EU ezt erőltette ránk, és látjátok mi lett? Biztos mutogatni fognak sok migráns dulakodásokkal kapcsolatos videókat, késelés is előfordulhat simán, abból is egy fél évre szóló hírkészlet arzenált előállíthatnak, egyszerűen elterelő hadműveletként.


Szerintetek mi a helyzet?


2015. dec. 25. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert szükség van egy koncentrációs táborra, ahol be tudjuk darálni a migriket.
2015. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ezt honnan/milyen forrásból tudod, hogy 5000 fős menekülttábort akarnak építeni Békéscsabára?
2015. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy hiába van a kvóta, ha a migráns nem nálunk akar maradni.

Mondjam miért kívánkozik el innen??

2015. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetro ***** válasza:
35%
Mert a kormány semmi mellett nem áll ki rendületlenül csak az egybites demagógia mellett. Az összes többi csak színház. Mindig épp arra játszva, ahonnan több támogatót lehet fogni, és akikkel minél tovább lehet húzni az uralmat...
2015. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetro ***** válasza:

14.22

az agyatlanokat mikor daráljuk be? utánuk vagy előttük?

2015. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a kvótát nem fogadja el a kormány, attól még menekülttáborra szükség van! A debreceni bezárását megígérték és -bár meglepődtem- be is tartották, mivel gondolom Kósa kisírta Orbánéknál. Az, hogy Magyarország nem akar résztvenni a menekültek elosztásában, attól még ha teszem azt valaki Magyarországon menekültstátuszt kér, attól még el kell helyezni valahol egy időre, eddig is voltak menekülttáborok, ezek nem tavaly jöttek létre.
2015. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hol a hírről szóló link? Másik ha igaz is nem csak bantu négereket lehetne elszállásolni ott. Tegyük fel eldurvul az Orosz Ukrán konfliktus és onnan menekülnek pl zömében magyarok.
2015. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!