Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak számára, miért...

A jobboldaliak számára, miért Izrael meg Oroszország a példakép?

Figyelt kérdés

Ezek, keleti autokratikus államok.

Mi követendő lenne bennük.


Az, hogy "adnak azoknak a szemét araboknak" meg, hogy betiltják a homoszexualitást?

Ennyi elég is, hogy egy ország példaértékű legyen?


2015. dec. 27. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én jobboldali vagyok, konkrétan fideszes.

(Már most érzem hogy valaki reflexből lenyomja a nem tetszik gombot, amúgy nyugodtan, ha jól esik.)


Izrael:

Szerintem Izrael egy szép ország.

Kulturált, segítőkész népség egyébként az izraeli.

Magas technológiájuk és mesterfokú mezőgazdaságuk miatt szerintem barátkozhatnánk velük. Vagyis nem árt velük jóban lenni. Meg amúgy is, tudják ők nagyon jól hogy mi történ 39' és 45' között. Ezért Magyarország és Izrael barátkozik, akkor hoppá nem szólíthatnánk minket nácinak a ballibsik! Ezért kellene barátkoznunk.

Egyébként örömmel vettem tudomásul hogy Benjámín Netanjáhú megértéssel fogadta a magyar kormány intézkedéseit. Konkrétan a kerítést.


Oroszország:

Erre igazából valóban nem tudok mit mondani.

Függünk tőlük és kész.

Ezért problémás az ukrajnai helyzet.

Nem állhatunk az oroszok mellé, mert akkor elkezdik bántalmazni a kárpátaljai magyar kisebbséget.

Ugyanakkor nem állhatunk az ukránok mellé, mert akkor meg nem lesz gázunk, sem atomerőművünk.



Röviden:

Izrael: oké

Oroszország: SAJNOS(!) oké kell hogy legyen.

2015. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem állhatunk az oroszok mellé, mert akkor AZ UKRÁNOK elkezdik bántalmazni a kárpátaljai magyar kisebbséget.*
2015. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én jobboldali vagyok, KDNP szimpatizáns.

A Magyarországon élő zsidókat ketté kell választani:

1. Szerb Antal féle

2. Imre Kertész féle.

Az első csoport magyar értelmű, asszimilálódott (magyar nyelvű, akár keresztyénségre is áttért), mindenképpen magyarnak tekintendő. Az Ő hazájuk Magyarország.

A második csoport képtelen asszimilálódni, zsidó érzelmű, gyakran magyarellenes. Nekik tökéletesen megfelel Izrael.

Tehát Izrael léte szükséges, ha nem akarunk dolgozni képtelen, magyarellenes réteget a saját hazánkba.

Gazdaságilag egy természeti adottságokban szegényebb országról van szó, tehát nincs szükség (vagy csekély) izraeli kapcsolatokra.

Az, hogy mit csinálnak az arabokkal, elvetendő minden keresztyén számára. Nem követendő példa.

De ha jót akarunk magunknak, akkor inkább legyen ott egy zsidó állam, mintsem legyenek itt zsidók.



Oroszországgal kulturális kapcsolataink negatívak. (Ott volt 1848 és 1956).

Gazdaságilag viszont szükségesek, mert onnan jön a gáz, és Paks ügyében is orosz kapcsolatok kellenek.

A b_zikat Oroszországban is elítélik, ez egy normális álláspont, nem különleges.

2015. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyar értelmű= magyar érzelmű
2015. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!