Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar fiatal (ilyen 16...

Sok magyar fiatal (ilyen 16 év alattiak) miért szeretik jobban Oroszországot Amerikánál?

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 14:46
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

80-as évek Amerikája: Jobb, mint a mai Magyarország

80-as évek Szovjetuniója: Öregasszony vasbögréből árul a piac mellett pancsolt, hányásízű vodkát egy lavorból

2015. dec. 7. 14:47
 2/48 anonim ***** válasza:
67%
Hát me' a Jobbik aszongya nekik.
2015. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
49%
Cuki ez a Jobbik vagy inkább ciki?
2015. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
59%
Hát én 16 felett vagyok, azért nem kedvelem az egyesült államokat, mert nem tetszik az-az életstílus hogy ahol olaj van oda menni kell demokráciát csinálni, nem tetszik az hogy gazdagságot hirdetik mi közbe csak hitel gazdagok, nem tetszik hogy a nagy részük birka mindent elhisznek amit a média mond.
2015. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

"mert nem tetszik az-az életstílus hogy ahol olaj van oda menni kell demokráciát csinálni, nem tetszik az hogy gazdagságot hirdetik mi közbe csak hitel gazdagok, nem tetszik hogy a nagy részük birka mindent elhisznek amit a média mond."


Nekem meg az nem tetszik, hogy Oroszország oda megy szocializmust csinálni (manapság inkább a helyi oroszok érdekeit megvédeni) amelyik ország csak egy kicsit is fejlettebb náluk, nem tetszik az, hogy a szerénységet és a hazaszeretetet hírdetik, miközben a vezetőik milliárdos oligarchák és maffiózók, nem tetszik, hogy nagy részük 100 évvel ezelőtt leragadott homofób, xenofób, antiszemita akiket a Putyini média elzár a külvilágtól.

2015. dec. 7. 15:16
 6/48 anonim ***** válasza:
39%

mert az Ami kormány egy gyökér cionista kormány.

Sok amerikai is akinek kinyílt a szeme utálja saját kormányát.

2015. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
43%
Na kérdező ki mondta hogy én védem az oroszokat? Azok is idióta birkák
2015. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem 100 magyar fiatalbol 1 ha jobban kedveli a ruszkikat mint az amcsikat.
2015. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok 16 év alatti, de jártam mindkét helyen.

Persze nem a '80-as években. És szerintem a mai fiatalok sem a '80-as évekbe vágynak vissza. Mondjuk én eleve nem hallottam ilyen felmérésről, hogy Oroszországot jobban szeretnék.

Mindkét helyen nagyvárosokban voltam, így a hétköznapi életre az annyira nem meghatározó. Mert egy átlagos kisváros biztosan jobban tükrözi a valódi általános viszonyokat.

Számomra mindkettőnek meg volt a saját szépsége, egyedisége.

Oroszország számomra kulturális értékekben sokkal gazdagabb.

De ha egy USA kisvárost hasonlítanánk össze egy orosz kisvárossal, akkor élhetőségben, lehetőségekben gyanítom, hogy USA győzne.

Viszont nekem örök kedvencem Szentpétervár.

2015. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
77%

'mert az Ami kormány egy gyökér cionista kormány.'


Honnan veszed ezt?

2015. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!