Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretik a Fideszt,...

Akik nem szeretik a Fideszt, a jelenlegi migrációs politikával egyetértenek?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem túlzottan őket.

Sok gondot okozta, kezdve a stadionépítésektől, a vasárnapi boltzárig.


De, a sok rossz között, amit jól csináltak, az a migrációs politika.


Jogosan és helyesen nem feküdtek le a nyugati tagállamoknak és fogadták el a betelepítési kvótát.

Elsőként építettek kerítést, ezzel is bizonyítva, hogy nem félnek.



2015. dec. 28. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobbik szimpatizáns vagyok, és igen. A részletekben lehetne hibákat találni, de igen, alapvetően egyetértek a kormány migránspolitikájával.
2015. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehetnének keményebbek is.

Én az lennék.

2015. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen lehetnének keményebbek is.


De, a nyugati, EU-s politikusok,már a jelenlegi puhább intézkedéseknél is ajvékoltak.

2015. dec. 28. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Azzal alapvetően igen, hogy a migrációt ellenőrizni kell, és nem lehet mértéktelenül csinálni. De a megvalósítással nagyon nem. És a hozzá tartozó kommunikációjukat meg visszataszítónak és rendkívül károsnak tartom.
2015. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
A baj az, hogy ez az egyetlen jó dolog, amit csináltak, a többi úgy rossz, ahogy van!Nem szeretem őket, mert mégsem állapot, hogy olyan kormányunk van, ahol egy jó döntésre száz rossz jut!
2015. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően egyik magyar pártot sem kedvelem. Néha a baloldaliakkal értek egyet, néha a jobboldaliakkal. Annak ellenére h kicsit túlzottnak tartom a kormány kampányát, örülök, h nem játszák a Teréz anyát. Szóval a migráns válság miatt kifejezetten jó, h ők vannak kormányon.
2015. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én igen.
2015. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Többé kevésbé egyetértek vele. Viszont ez önmagában kevés ahhoz, hogy szimpatizáljak velük mint párttal.
2015. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen.

KDNP szimpatizáns. A másik szimpatikus párt nekem a Jobbik volt, de ez a cukiskodás...

2015. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez csak propaganda célokat szolgál. A migráns helyzetet NEM oldották meg, csak másik útvonalra térítették őket. A kerítéssel pedig sok természeti kárt okoztak. A kvótán lehet vitatkozni. Az helyes, hogy oroszok és kínaiak kellő összeg befizetése mellett betelepülhetnek?
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!