Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek pozitív vagy...

Szerintetek pozitív vagy negatív folyamat az, hogy a jelenlegi kormány a politikájával, médiájával, plakátjaival, stb. , a nacionalizmust erősíti fel a magyarokban?

Figyelt kérdés

Régen, a rendszerváltáskor, volt ugyan egy szűkebb nacionalista réteg, de a magyarok nagy része szoclib szavazó volt.


Mára már a magyarok nagyrésze elfordult ezektől az eszméktől, és inkább a nacionalistább pártokat (Fidesz, Jobbik) támogatja.


Ez vajon pozitív vagy negatív változás? Milyen előnyei, hátrányai vannak?


2015. dec. 14. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

aza kár hogy kamu. Én egészséges nacionalizmust akarok nem kaum libberkedést amita fidesz csinál.

Hajrá Jobbik

2015. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Pont a rendszerváltáskor volt mindenki nacionalista, aztán ez a szám egyre csökkent a Miép és a hungaristák hülyeségei miatt.

Most meg nem azért fordulnak az emberek a fidesz meg a jobbik felé, mert jók a plakátjaikat, hanem mert balra hova forduljanak? Nincs egy normális, épeszű baloldali párt, amit fel merne vállalni az ember.

2015. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Csak Mikszáth Kálmánt tudom idézni:


"A magyarok hátán szántani is lehet, csak az ekevas nemzeti színű legyen."

2015. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetro ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy jelenleg a hazaszeretet zászlaja alatt teljesen más történik. A kormányzat nyíltan lop el óriási pénzeket, miközben tudatosan ásnak óriási árkokat a társadalom különböző rétegei közé. És szerintem naivitás azt hinni, hogy a hazaszeretet számukra nem csak egy eszköz erre is, hiszen aki igaz magyar az velük van, aki meg bármit mer szólni, az a minimum hogy nem igaz magyar, de leginkább idegenszívű... És én le vagyok döbbenve, hogy erre a vonatra 2015ben még mindig tömegek ülnek fel bólogatva.
2015. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molyember ***** válasza:
82%
Önmagában a nacionalizmus nem rossz, sőt. Amikor egy párt a marhaságait akarja nacionalizmusnak beállítani, vagy ezzel akarja elfedni a hiányosságait, az rossz. Igaz, önmagában még ez sem rossz, de az már nagyon is, hogy páran simán benyelik.
2015. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát Kérdező!

Ha kicsit is ismered a XX. század magyar és európai történelmét, akkor ezt a kérdést simán magad is meg tudod válaszolni!

2015. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fidesz lop, amióta kormányon van.
2015. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!