Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne dolgoztatni azokat a...

Nem kéne dolgoztatni azokat a nyugdíjasokat akik régen 55 éves korukban elmehettek nyugdíjba?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem?
2015. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 szántóvető ***** válasza:
95%
szűk évtizede az mszp alatt az volt a baj hogy dolgoznak és elveszik a fiatalok elől a munkát.most meg az a baj hogy nem dolgoznak.hát semmi sem jó?
2015. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

És hol dolgozzanak?

Már 40 éveseket sem vesznek fel szívesen, mert mindenhol a 20 éveseket keresik.

2015. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha lenne elég munka...

Anyám nyugdíj előtt évekig munkanélküli volt, mert már nem kellett sehova. Még most, nyugdíjasként is menne, de így meg pláne nem talál munkát.

Anyósom a régi munkahelyén maradt nyugdíjazás után is, sima asszisztens, nyilván ő meg mi is örülünk, hogy nem unatkozik és több pénzük is van, de tulajdonképpen ő nyugdíj mellett elfoglal egy olyan helyet, ahová aktív korú munkanélküliek tömege szeretne bejutni. Még én is örülnék egy olyan melónak, kicsit többet kap mint én és alig csinál valamit, fele munkaidőt se dolgozza le.

2015. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

ma 18:36

Ezért kéne eltörölni a nyugdíját és abból a pénzből munkahelyet teremteni, akkor anyukád is tudna dolgozni, neki is el lehetne törölni a nyugdíját és akkor abból is munkahelyet teremteni és akkor lenne elég munkahely és nem venné el a helyet senki elől.

2015. dec. 28. 18:45
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

5: És akkor haláláig dolgozzon mindenki?

És aki már nincs olyan szellemi vagy fizikai állapotban?

2015. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

„Ezért kéne eltörölni a nyugdíját és abból a pénzből munkahelyet teremteni, akkor anyukád is tudna dolgozni, neki is el lehetne törölni a nyugdíját és akkor abból is munkahelyet teremteni…”


Ez ilyen egyszerű? Hogy teremtődik a munkahely, írd le, kérlek, erre kíváncsi vagyok! (És nem a közmunkákra gondolok most.)

2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Hibátlan gazdasági program. Nem készülsz esetleg politikusnak? Rád szavaznék
2015. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ma 18:46

nem haláláig, cska aki 55 évesen elmehetett nyugdíjba annak még maradtak másokhoz képest évek.. 10 évvel hamarabb elmehettek nyugíjba mint mások, és rengeteg munka képes ember van köztük, ez szerintetek ferr?

2015. dec. 28. 18:59
 10/23 A kérdező kommentje:

ma 18:57

Ezt többen is mondták már! El is gondolkoztam rajta egyszer hogy pártot kéne alapítanom, mert állítólag elég jól átlátom a dolgokat, szerintem akár még sikerülhetne is :)

2015. dec. 28. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!