Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor Csintalan...

Szerintetek mikor Csintalan élő adásban alszik, akkor a hang amit kiad, az röfögés, vagy csámcsogás?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni!
2010. márc. 24. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Túlsúlya miatt nehezen veszi a levegőt ez az a horkantás szerű hang.a hír tv nyomják.eléggé unszimpatikus a műsora és személyisége. viszont az érdekes,hogy szilveszterrel nézhető


Szilveszter meg úgy néz ki, mint egy intellektuális Zámbó Jimi rövid hajjal, de kicsit olyan topi macis is.

De tényleg normális.

2010. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csikorog az agya.
2010. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%

"zsidó disznó"


Köszönjük! :) nagyon aranyos hozzászólás. csak sajnálom, hogy a magyar nép ennyire elsorvad, hogy már azt se tudja ki a zsidó, mi a disznó, miért mondja hogy zsidó. Kedves jobbikosok! Szebb jövőt nektek is! Ha ilyen beszólásokkal jöttök, nehezen lesz. suttyó csürhe.

2010. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

a kedvencem mikor valaki egy névtelen fórumon egy "zsidó disznó" beírásból megállapítja, hogy valaki jobbikos... Na ehhez kell értelem!


Én jobbikos vagyok, de soha nem hagyta el ilyen mondat a számat! Akkor én is megállapítok valamit rólad, ahogy te tetted a másik fórumozóval: Buta vagy!

2010. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!