Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisznek még az emberek...

Miért hisznek még az emberek a politikusoknak?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnnek teljesen hiteltelennek Fideszestől, Gyurcsányostól, Jobbikostól, LMP-stől, mindenestől?

2015. dec. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"A zemberek" már nem hisznek a politikusokNAK.

Van egy szűk tömegbázis, akik hisznek egyes politikusBAN. Na, nekik mindegy, hogy az a politikus, vagy a pártja mit mond.

Az a szint már nem politikai szimpátia, hanem vallásos hit.

2015. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert buták.
2015. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Hála Istennek a Fidesznek és Orbán Viktornak lehet hinni.
2015. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

#3.

Az tényleg nagy szerencse!


[link]

2015. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Politikus válasza:
Szerintem azért mert nincs más választása az embereknek és mindig szavaznak hátha attól jobb lesz de valójában kizsákmányolják őket és így több pénzt lehet keresni annak aki politikus de rá vannak kényszerítve arra hogy válasszanak mert ha nem szavaznak nem változik semmi de arra szavaznak akiben bíznak de olyan személy nincs.A politikusoknak sok eszük van minden helyzetben tudják a megfelelő döntéseket.De szerintem azért hisznek a politikusoknak mert nincs más választásuk.
2022. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!