Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali/liberális EU...

A baloldali/liberális EU pártiak csak Orbán meg a jobboldal miatt akarnak "központosított" EU-t?

Figyelt kérdés

Személy szerint, nem vagyok Fidesz, Jobbik szavazó.Mindkettőnek vannak szimpatikus tervei, ötletei.De, nem szavaznék rájuk.Viszont, ideológiailag tetszenek.


Ahogy észrevettem, a baloldali meg liberális emberek azért akarnak központosított EU-t, hogy belehessen vezetni az egynemű házasságot , genderizmust.Illetve, az újabb,de igazából klasszikus ínyencfalatot, a migránsok betelepítését, sok új mecset építését, afrikaiakat....stb

Illetve, hogy a kisebbségeknek annyi joga legyen, mint régen egy szovjet kiképzőtisztnek.

Ezzel elérnék az áhított "nyitott társadalmat".

Ami inkább abszurd, és társadalomnak sem nevezhető, egy katyvasz, egy semmi.


A migránskérdés kapcsán hallom, hogy "a kelet-európai jobboldal meghekkeli az EU-t, nincs megegyezés, ezért központosítani kell"

Ja, hogy erőszakolni akarunk?Akkor miben különbözne az EU a Szovjetuniótól?



A jobboldaliak többség, én is, csak azért nézzük el az EU hülyeségeit, mert ad pénz fejlesztésekre.Sok dolog épül belőle.

Az aranytojást tojó tyúkot, ameddig tud tojni, nem vágjuk le.De, már elveszíti a tojóképességét, akkor mehet a levesbe.


Úgy tudom, jó pár év múlva nem járnak majd EU támogatások.Azután teljesen feleslegessé válik az EU tagság.

A schengeni egyezménnyel meg egy szabadkereskedelmi megállapodással könnyen elintézhető a vámmentesség, illetve emberke, áruk szabad mozgása.



2015. dec. 30. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Én mindig nagyra becsültem Orbánt.

A gyerekkori osztálytársai is így éreztek iránta.

Olyannyira, hogy rendszeresen megajándékozták kolbásszal.

2015. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

A baloldali liberális pártoknak mindegy, csak minél jobban alátegyenek a magyaroknak.

Ezt azthiszem 8 éven keresztül láthattuk, tapasztalhattuk.

2015. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából a központosított eu vezetése is néppárti lenne, amely családba a Fidesz is tartozik. A migránsokat a szintúgy néppárti Angela Merkel szeretné leginkább. Leginkább "nagy centrumországok nagy pártjai" akarnak "szorosabb együttműködést", amivel "kiterjeszthetik a hatalmukat".
2015. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyurcsány komolyan gondolja, hogy ha az EU idejön, őt teszik meg vezetőnek.

De szerintem az EU sem annyira hülye.

2015. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A világkommunizmus - mai szóhasználattal globalizmus - Orbán születését megelőzően is már régen céljuk volt. A "központosított" EU egy ehhez vezető lépcsőfok, a jelenleg érvényes stratégia szerint. Úgyhogy a baloldali/liberális EU pártiak nem Orbán meg a jobboldal miatt akarnak "központosított" EU-t.
2015. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én mindig nagyra becsültem Orbánt.

A gyerekkori osztálytársai is így éreztek iránta.

Olyannyira, hogy rendszeresen megajándékozták kolbásszal."


Ezt csak trollkodásnak szántam de úgy látszik volt aki komolyan vette.

2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"a kelet-európai jobboldal meghekkeli az EU-t, nincs megegyezés, ezért központosítani kell" -senkit ne zavarjon, hogy Csehország és Szlovákia évek óta baloldali vezetésű, valamint a kvóták elutasításakor Romániában is baloldali kormány volt :)
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegy nekik, csak a balliba sleppjük kúrmányozhasson.
2015. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"-senkit ne zavarjon, hogy Csehország és Szlovákia évek óta baloldali vezetésű, valamint a kvóták elutasításakor Romániában is baloldali kormány volt :)"


Ott viszont a "baloldal" nem egészen azt jelenti mint nálunk pl.

2015. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7/9 Időpont ma 20:33


Most meglepődsz, hogy hazudik egy fideszhívő? :-D

2015. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!