Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot gallyra teszi...

Magyarországot gallyra teszi az új 10 milliós támogatás a 3 gyerek után?

Figyelt kérdés

[link]


Jó, ez nem Magyarországon készült, de a hozzánk nem messzi Ukrajnában. Itt a cigányoknál a 10 gyerek az átlag!!


2016. jan. 2. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gallyra nem vágja az országot, viszont érdeklődve várom, h miből fogják finanszírozni ezt a minimum több 100 milliárdos kiadást jövőre, amikor a 2016-os költségvetést már hónapokkal ezelőtt elfogadták. És abban még szó sem volt erről a megemelt CSOK-ról...
2016. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" (nem közmunka!) "


Mi a baj a közmunkával?

Az nem munka.

Csak olyankor érdemli meg a "munka" kategóriát,mikor dicsekednek vele,hogy csökkent a munkanélküliség,statisztikai adat szépítése.


De amikor valaki támogatást akar igénybe venni,akkor már a 2 éves munkaviszonynál nem számít munkának?


Ez elég nagy öngól lenne a fidesznek,ha a közmunkát valóban nem lehet beszámítani a 2 évbe.


Nem csak romák vannak közmunkán,de ők is.

2016. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Komplikato ***** válasza:
Nem mivel ezért és ilyen feltételekkel normális ember nem vállal három gyereket, ha igen, akkor NEM ezért. Az előző lakás támogatási rendszerűk viszont mély nyomokat (lukat) hagyott anno a költségvetésben, csak ugye akkor se a törvény írói szívták meg.
2016. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Mi a baj a közmunkával?

Az nem munka. "


Ha legalább 1 cikket elolvastál volna, akkor tudnád, hogy a 2 év munkaviszonyba nem tartozik bele a közmunka, így szól a szabályozás. Nem én hoztam ezt a szabályt, hanem azok, akik a közmunka intézményét kiszélesítették. Én ezért írtam ki.


"2 év munkaviszony nem olyan sok.

Amúgy meg bármelyik roma ledolgozik neked 2 évet"


Az elmúlt 26 évben szerintem a romák tizede sem rendelkezik 2 év munkaviszonnyal. Erről persze nem lehet hivatalos kimutatást készíteni (pedig igény az lenne rá).

2016. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem fogják azt olyan könnyen osztogatni, így nem teszi gallyra.

Ráadásul úgy tudom 2 év folyamatos munkaviszony is kell, meg büntetlen előélet szóval a leírásodban említettek zöme meg sem felelne szerintem.

2016. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!