Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz a következő rezsics...

Mikor lesz a következő rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés

Vagy, nem lesz több?


Szerintem, szükség lenne újabb rezsicsökkentésre, mert még mindig magasa rezsi.



2016. jan. 2. 18:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont ma 10:33


Hazudod te. Hát most ezzel mit kezdhetnék? A "kétharmad" java része "Meh, gyűlölöm ezeket a szarokat is, de legalább nem a baloldal" alapon szavaz. Ha tetszik, ha nem. Ez a "jobbosok szentek meg sérthetetlenek, meg istenkirályak" szöveg az általános alsóban talán bejön, de az afeletti értelmi képességűeknél nem igazán.

2016. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
itt egyedül te hazudozod tele az egész gyk-t, legyen a téma bármi te ott vagy hogy előadd a legfrissebb balos kiforgatást
2016. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

# 22/22 Időpont ma 10:53


Még jó, hogy nem vagyok balos te szerencsétlen :-D Mondom én, hogy fogalmad sincs semmiről.

2016. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 11:25


Szövegértelmezés egyes. Én azt mondtam, hogy ha már szerintetek az index meg a többiek magyarellenes, hazaáruló portálok, akkor is azok, ha vityát dicsérik. Olyan nincs, hogy csak akkor magyarellenes meg hazaáruló, ha épp nekem nem tetszik, ha meg tetszik amit írnak, akkor hivatkozási alap bármely vitában.

2016. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

én mondjuk a kettős mércére gondoltam

mutass onnan csak egy független cikket

2016. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 12:18


Na, akkor kezdjük ott, hogy a kettosmerce.blog.hu egy "egyéni" jellegű kezdeményezés, már 2008-tól. Egyértelmű politikai kezdeményezés. Független? A fityisztől, az ex-mszptől, az szdsztől, a jobbiktól, és az lmp-től is független. Ha megnézed a 2010 előtti írásaikat kap az (ex)MSZP is hideget-meleget, de ellenzékben nehezebb hülyeséget csinálni, mint kormányban. Mennyiségében és minőségében is. Saját maguktól? Saját magadtól hogy lehetnél független a véleménynyilvánításban? Nem hírszolgáltatást adnak, hanem véleményt. Én is leírtam a Déli-pályaudvarral kapcsolatos tervek böszmeségét, érvekkel és tényekkel alátámasztva, ettől még nem lettem (ex)MSZP szavazó. Ahogy leírtam, hogy támogatom a tankötelezettség teljes eltörlését, hogy ki lehessen b.cni a renitenseket az iskolából (persze mondjuk segélyt, közmunkát előbb kapna akinek a gyereke jól teljesít az iskolában...) Ettől meg nem lettem fideszes. Független vagyok? Az. Ugyanis számomra nem számít, ki mondja, az számít mit mond. Demszky is elmehet a p.csába, Tarlóssal kézenfogva.


De tessék, itt egy cikk: Kap a kormány is, meg az ellenzék is.


[link]


Vagy az egész netadós tüntetés gondolom csak a gyurcsány ármánykodása volt...

2016. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!