Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van, ha 2016. január 1-én...

Mi van, ha 2016. január 1-én egy új korszak kezdődött Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mi van, ha vége van az örök megszorítások időszakának és 2016-ban végre megindul a tisztes gyarapodás Magyarországon?

2016. jan. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez elsősorban az embereknek kellene megváltozniuk...
2016. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez lesz, majd legkésőbb az év végén meglátjuk. De egy ekkora változásnak biztosan lennének olyan jelei, amit már most látunk. Új állami berendezkedés, új gazdaságpolitika, alapjaiban más elképzelés az állam és az állampolgár viszonyáról, új jogszabályok - na, én itt ilyet nem látok. Ugyanazt hozzuk magunkkal, amiben eddig is éltünk, az emberek fejében sem billent át a képzeletbeli kapcsoló ügyeskedésről értékteremtésre - akkor mi hozza el a változást?
2016. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

ugyan.


folytatodik a lassu lecsuszas. Megis mi valtozott?

2016. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van,hogy nagyon fogunk örülni.Bár különösebb jelei ennek nincsenek.
2016. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti erre az évre mindenki a gazdasági növekedés ütemének visszaesését várja -még a kormány is a ciklus "fekete évének" 2016-ot jósolta. Tehát a tavalyi év sokkal inkább szólt a bővülésről mint az idei fog, idén csak egy jó átlagos növekedés várható.
2016. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!