Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek tarlós...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek tarlós István Főpolgármester munkájáról? Jó vagy rossz vagy épp csak kielégíti?

Figyelt kérdés
Mennyi időt jósoltok neki? lesz ellenzéki oldalon esélyes alternatíva?
2016. jan. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én attól tartok, hogy egy ilyen poszton levő ember "munkáját" nagyon nehéz megítélni. Nemigen lehet körülhatárolni, hogy mi az, amit jól és amit rosszul csinál, mert nem konkrét feladatról, nem tárgyiasuló tevékenységről van szó. Az alatta levő emberek munkája ennél sokkal lényegesebben hat a főváros működésének egészére.
2016. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok vizet zavar.
2016. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tarlos ur azert megerdemelne hogy nagy betuvel irjad a nevet。
2016. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést Igazad van :)
2016. jan. 3. 02:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inkább jónak tartom. Ugyan nem vagyok Fideszes, de azt látom, hogy amióta ő a góré a városban, azóta végre elkezdett fejlődni több téren is, folyamatosan megújulnak az utak és a parkok, végre leszigetelik a panelokat, már nincs annyi hajléktalan és gettó a városban...

Ezekre korábban nem volt példa Demszky idején, ő csak a saját zsebét tömte, csoda h még egyáltalán szabadlábon van.

2016. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A létező legrosszabb utálom az egyik legkártékonyabb ember a világon.
2018. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!