Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ingyen több 1000 milliárd...

Ingyen több 1000 milliárd forint a 3 gyerekeseknek? Brutális adóemelés lesz a program fedezete?

Figyelt kérdés

[link]


Ha csak százezren veszik fel, akkor ez már 1000 milliárd forint!!! Az elküönített 100 milliárd forint így kevés is lesz....


2016. jan. 2. 22:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29


10 milló a 30-40-ből, a többi szerinted "zsebből megy" az általad említett rétegnek?

Ha igénybe veszi a +10-et az már hitel, ami ellen érvelsz és még kell hozzá pénz, vagy hitel.


A 20 millió feletti rész így nem támogatott hitel/saját pénz(utóbbi eset nem igazán azok, akiket említesz), amire az államnak már nincs ráhatása, ahelyett, hogy egy nagyobb, kedvezőbb hitelt adnának. (ekkora hitelt ráadásul nem tudnak támogatás/kezesség nélkül felvenni)



#30


"- hitelképesség

- 2 év munkaviszony

- büntetlen előélet "


A "valódi" feltétel, az, hogy a ház megépítése mennyibe kerül, nem ez.


"egyéni teljesítmény igen, minden ezen múlik

de magyarázd már el egy cigánygyereknek meg egy felsőközéposztálybeli gyerekének a tanulás fontosságát...

na erről van szó "


Az egyetemi tapasztalataim egész mások, mint a "mindenki érti a tanulás fontosságát", sőt, inkább, azok veszik "lazábbra a figurát" akik nagyon jól állnak.



"nem lehet arra épiteni, hogy majd aki akar az fog "


Ezt te így egyedül eldöntötted. Másnál miért lehet?

Rasszista vagy? Vagy magyarázd meg miért.

2016. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
76%

"Az egyedülállók nem járulnak hozzá az ország fenntartásához."


Nem járulnak hozzá?

Akkor anyuka miért meresztheti otthon a fenekét 3 évig a gyerekkel?

Amerikában 6 hét után mehet szépen dolgozni.


Az,hogy én megélem e a 65 éves kort kérdéses.

A nyugdíjat pedig tőlem is levonják,csak én nem kapok még csalédi adókedvezményt sem.

Az,hogy az ideszületett gyerekek meg itt fognak dolgozni vagy fognak e dolgozni,nincs rá garancia.Illetve,hogy lesz e annyi munkahely,hogy munkájuk legyen.

Egy egyedülálló sokkal több adót fizet be élete során,mint egy gyerekes,mégis tőle akarnátok elvenni a nyugdíjat.

Nem kell nekem nyugdíj,majd gondoskodom magamról,csak akkor ne vonjanak tőlem járulékot se.

Meg adjanak nekem is adókedvezményt,és akkor majd félre rakom magamnak.

Az a baj,hogy a családos nem fogja fel,hogy ő az eltartott,nem az egyedülálló.A társadalom pedig az ő eltartásukhoz járul hozzá.

Ha a középkorban élnénk,akkor mindenki magáról gondoskodna,és minden 2.gyerek gyerekkorban meghalna.

2016. jan. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
70e Ft adó helyett 50et fizetek. Hú de eltartott vagyok. Ja még csp kapok, akkor már csak 30at fizetek. Most aztán tényleg te tartasz el.
2016. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!