Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen választ adjak a menekül...

Milyen választ adjak a menekültproblémákra Magyarországon-ra, ha jó színben akarok tűnni? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nézek politikát, huszonéves vagyok és félek, hogy megkérdezik az állásinterjún, mert mondták.

Mi lenne a legdemokratikusabb válasz?


2016. jan. 4. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Valami olyasmi, hogy az aki tényleg háború elől menekül annak menedékjogot kell adni a nemzetközi megállapodás alapján, de aki csak gazdasági bevándorló azt nem lenne szabad beengedni a schengeni szabályok értelmében. A probléma azzal van, hogy nem néznek eléggé utána ennek, hogy valaki valódi háborús menekült, vagy csak a bőkezű szociális ellátásért jött.
2016. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fersk ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem nézek politikát"

Ezt. Biztosak lehetnek benne, hogy nem vagy 'izgága" típus, követni fogod az általuk vallott véleményt, s máris fel vagy véve. :)

2016. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy állásinterjún megkérdezik, hogy mi a véleményed a menekült válságról, akkor a legjobban teszed, ha felállsz, megköszönöd a lehetőséget és kisétálsz egy ajtón.
2016. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*az ajtón
2016. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemrég még a fegyveres biztonsági őr pszichológiai alkalmassági vizsgálatán is megkérdezték.


Haverom izzadt a zokniban rendesen. Ő is csak nagyjából annyit mondott, mint az első válaszoló.

2016. jan. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod, hogy erre majd akkor tudsz választ adni, ha a munkáltatód fizeti a politológusi továbbképzésedet és rendelkezel majd ennek megválaszolására alkalmas alapismeretekkel.
2016. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Állásinterjún nem fognak ilyet kérdezni hidd le. Előbb lesz az a kérdés hogy: "Mi a véleményed Magyarország helyzetéről a világban?"
2016. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én megmondanám tömören a véleményemet, nem szeretem az ilyen "ügyeskedéseket", jobb az őszinteség.

Ha valaki nem foglalkozik politikával, akkor mondja azt. Én nem engedném be őket az Unióba. Nekem ez a véleményem, ha nem tetszik és emiatt nem lesz állásom, akkor ez van, nem fogok sírni miattuk.

2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy semmi, mert minket nem érint. Bár érdekes, hogy ez egy kérdés lehet állásinterjuhúúúún :)
2016. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Állásinterjún legjobb, ha az első válaszoló által elmondott politikai középet képviseled, ne legyen semmi markáns benne, mert abba bele lehet kötni. Tőlem egyszer állásinterjún az olaszliszkai lincselésre kérdeztek rá, hogy mit gondolok róla, épp akkor volt aktuális.
2016. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!