Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Íme egy elgondolkodtató...

Íme egy elgondolkodtató videó! Szerintetek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=oNV9Vdg8drg&feature=related


Számomra a videó nem okozott meglepetést,csupán megerősítette azt a feltételezésemet,hogy vannak mocskos emberek a Gárda szimpatizánsai között,akik képtelenek fékezni az indulataikat,rasszisták és totál szánalmasak.


2010. márc. 25. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez egy ritka értelmes videó! Gratulálok!
2010. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azok a takarítók nem szó szerint takarítani mentek oda, hanem provokálni. Mégis hogy akarják feltörölni az egész teret vizesronggyal, és mégis minek akarják felporszívózni a kb semmit? Csak provokáltak, és IGEN tényleg nem láttam egy gárdistát se köpködni, maximum szimpatizánsok zsidóztak, de ISTENEM. Attól hogy egy párt megszűnik, nem fognak leszokni a zsidózásról. Édesapám is régóta utálja a zsidókat, pedig akkor még sehol sem volt a Jobbik, és fidesz szavazó. Akkor most joggal mondhatom azt hogy a fidesz szimpatizánsai antiszemiták ? Ugyan már...
2010. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ma 20:04


Igazad van, tényleg ostoba vagyok, nem tudtam, hogy a reflexből zsidózás és a bunkó viselkedés illendő és elfogadott lett a normális emberek körében.

2010. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy provokáció volt, de még mindig békésebb, kulturáltabb, mint pl. egy márc. 15-ei megemlékezésen, amikor a "mondjon le" szöveget skandáló ellentüntetők zsidóznak és kötekednek mindenkivel, aki nem ért velük egyet.
2010. márc. 25. 20:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem arra értettem, hanem arra hogy a " magyar emberek is bűnöznek, csak nem olyan felkapott", vagy a "politikusok nem belőlünk élnek" kijelentéseidre kaptam fel a vizet. Annyit mondanék menj be egy börtönbe, vagy egy nevelőintézetbe és nézd szépen végig a rabokat, milyen származásuak, pedig a bűnözők nagy részét se csukják le, lsd. gyilkosságért 1 év felfüggesztett a cigányfiúnak, le se kell ülnie fel tudod fogni???? ; vagy pár magyar fiatal felpofozott 2 cigány asszonyt, és le kell ülniük 2 évet! Mi ez ha nem kettős mérce KÉREM??
2010. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kérdező: március 15.-én nem voltak zsidózó tömegek, csak Demszkynél, de mi mást vártál volna. Hogy nem ég le a pofája azok után amit tett. Egy normális országban már rég elvettem volna az állampolgárságot tőle és elküldtem volna a bús f@szára! De lehet inkább egy jó kis önfenntartó börtönbe kellene zárni, ahol aztán tényleg megtudja milyen buzának lenni, a köcsög liberális fattyú.
2010. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Bocs de minden állami megemlékezésen vannak olyanok akiket írtam,van amikor 10-en,valamikor 100-an.Demszkyt én is utálom,meg az összes többi tolvaj képviselőt,de úgy gondolom az ilyen fajta magatartás egyrészt nem vezet semmire,másrészt az egyén saját értelmi szintjét tükrözi.
2010. márc. 25. 20:35
 18/21 anonim ***** válasza:
És amúgy honnan veszed hogy ezek a tüntetők jobbikosok? Vagy már csak jobbikos lehet a korrupció ellen? hoppá öngól...
2010. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Neharagudj,de nem kell itt adni az ártatlan jobbikosok vagyunk szöveget!Ennyi erővel ti honnan veszitek,hogy minden állami szerv,politikus korrupt?Bizonyíték persze nincs erre se,sem a másikra,de viszont nyílvánvaló,mindkettő.
2010. márc. 25. 20:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem minden, de persze itt is lehet mutatni statisztikát, hogy mekkora összegben károsodik a magyar gazdaság a korrupció miatt, és NA vajon kinek a keze van benne? Biztos a magyar kisember tehet arról hogy 1000milliárd forintok tűnnek el... Meg ott van Hagyó is, Demszky is, meg a százmilliós végkielégítések, ugyanmár...
2010. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!