Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Íme egy elgondolkodtató...

Íme egy elgondolkodtató videó! Szerintetek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=oNV9Vdg8drg&feature=related


Számomra a videó nem okozott meglepetést,csupán megerősítette azt a feltételezésemet,hogy vannak mocskos emberek a Gárda szimpatizánsai között,akik képtelenek fékezni az indulataikat,rasszisták és totál szánalmasak.


2010. márc. 25. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
mint az indexesek akik drogoznak
2010. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Mért csak a cigányoknak s az antifasisztáknak szabad köpködni? Amúgy se a Jobbik köpködött s nem is a Gárda, hanem pár suhanc. Egy párt nem tudja megválogatni szimpatizánsait. A Magyar gárda a magyar nemzetért jött létre, aki őket szidja annak aztán óriási lehet a nemzeti öntudata. Ha én Nagymagyarországos cuccba járkálok s valaki ezért belémköt vagy el kezd anyázni, lehet én is seggberugom pedig nem Magyarországon élek hanem elszakított részen... Miért kéne hagyjuk magunkat? én nem hagyom, aztán a többi nem érdekel.
2010. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon tanulságos videó.
2010. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja megtanít arra, hogy ne basztasd a Magyar Gárdát mert lehet lesz pár olyan szimpatizánsa aki ezt nem tűri.
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez az értelmi színvonal azért nem semmi. Kb. mindenre a "zsidó" a válaszuk.
2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Unalmas az egész... ez pár undorító féreg. A gárdát nácizó, fasisztázó csürhéről is ez a véleményem. Szebb jövőt nektek.
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"vannak mocskos emberek a Gárda szimpatizánsai között"


A minek a szimpatizánsai között? Arról a szervezetről beszélsz, amit már betiltottak? :))))


Amúgy agresszív proli csürhéről van szó, természetesen.

2010. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

ugye ti mondogatjátok, hogy ne általánosítsunk le a cigányokra cirka több (tíz-száz)ezer rossz tapasztalatból ugye?


de ti megteszitek ezt 1-2 gárda tagból.

2010. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
A magyar gárda egy sz*r csak ellentétet szül az emberek között és ez nem oldja meg azokat a problémákat ami nem is az csak jó lázadozni. És ez a videó enyhén rasszista volt mellesleg aki már érti a politikát és fel nőt annak nem rasszistáskodni kéne mert gyerekes. A másik a cigány bűnözés: 1., Mi is bűnözünk csak az nincs így felkapva. 2., tegyük fel, hogy az állam mindent elvesz tőled (mert tévhit, hogy belölünk élnek mert tény, hogy kapnak valamennyi pénzt) De az egyáltalán nem elég a család eltartására, és akkor csodálkozunk, hogy rabolnak meg stb??. Én nem, ha én is így ki lennék taszítva meg nem adnának munkát én is megtenném!!. Szóval előbb gondolkodni nem mint az átlag magyar, hogy cselekszek aztán gondolkodok.
2010. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem láttam hogy köpködték az embereket és azt sem hogy belerúgtak a kamerába. Mindössze annyit hogy zsidóztak. Persze ma már ez is halálos bűn, igaz? Hisz ha azt mondod hogy nem hatmillió, hanem 1,1 millió zsidót öltek meg a holokauszt során (ami tudományosan elfogadott tény!) azért börtönbe kerülhetsz. Hát gratulálok.

Azzal viszont Tényleg nem értek egyet hogy belekötöttek a takarítókba, (zsidózták őket) bár azok is hergelték őket. (Te gondolom nem voltál ott ezért nem láthattad, bár ezekbe is belecsempészték véletlenül azt a kifigurázó ,,táncikálást")

2010. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!