Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbik nyerne ki vezetné...

Ha a jobbik nyerne ki vezetné az MNB-t? Ki írná meg az ország költségvetését? A történelem vagy a bölcsész diplomások? A jogászok meg a politológusok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon láttam még a pártban még ilyen végzettségű embert, max 1-2-t, de ők se doktoráltak le szerintem. Volner Jánosnak van közgazdász diplomája, de állítólag Oroszországban vette.

2016. jan. 6. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9


A jelenlegi helyzetben a mellettük állók nem nagyon ismerik be, egyrészt "karriergyilkos" nem kormánypártinak lenni és jelenleg talán nyíltan jobbikosnak lenni is.


Amúgy ha kormányra kerül nyilván több képviselője lesz, akik simán lehetnek közgazdászok is.

2016. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem kellene bank. A bank az zsidó találmány. :)


Amúgy nem fog nyerni a Jobbik. Éppen most írják le magukat végleg. :D

2016. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért, a mostani ilyen-olyan doktorok és szuper közgazdászok jól vezetik a pénzügyeket?

Amúgy meg nekem van jobbikos ismerősöm, aki közgazdász végzettségű. Egy párt meg nem csak azokból áll, akiket a tv-ben mutogatnak, hanem rengeteg más ember, aki nem is beszél nyilvánosan, hanem pl. dolgozik.

2016. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most nem azért, nem szeretem a Jobbikot, de ezen gúnyolódni úgy, hogy most olyan jegybankelnökünk van, akinél a kutyám is jobban ért a pénzügyekhez, nem kicsit gáz...
2016. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gúnyosan tette volna fel a kérdést.
2016. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!