Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbik nyerne ki vezetné...

Ha a jobbik nyerne ki vezetné az MNB-t? Ki írná meg az ország költségvetését? A történelem vagy a bölcsész diplomások? A jogászok meg a politológusok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon láttam még a pártban még ilyen végzettségű embert, max 1-2-t, de ők se doktoráltak le szerintem. Volner Jánosnak van közgazdász diplomája, de állítólag Oroszországban vette.

2016. jan. 6. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Abszolút lehetetlen, hogy valaha is a Jobbik nyerjen, szóval ezen a kérdésen kár emésztened magad.
2016. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha a jobbik nyerne nem lenne MNB mert azt a Rothschildok irányítják, beszüntetnénk amúgy is a bankokat és a pénzt is, hogy ettől a globális háttérhatalomtól távol maradjunk, és visszatérnénk a cserekereskedelemre, ahol csak igazi magyar termékekkel lehetne csereberélni. (mivel az unióból kilépnénk és nem lenne nemzetközi kereskedelem)
2016. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

"Nem nagyon láttam még a pártban még ilyen végzettségű embert,"


Láttad a tagságot? Matolcsy-t mikor láttad a Fidesz kormány előtt?


"A történelem vagy a bölcsész diplomások"

"A jogászok meg a politológusok"

Hogy jöttek ide?

2016. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Még a bölcsészekkel is jobban járnánk, mint a mostani "szakemberek"...
2016. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most miért adtatok 0%-ot hm? Lehet teljesen komolyan gondoltam, hogy ez jó lenne. 😭😭😭😭
2016. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Minden pártnak van ilyen holdköre. Nem ők végzik a "látszatmunkát", meg nem őket mutogatják a TV-ben. Egy átlag választópolgár mondjuk Orbán vagy Gyurcsány hány gazdasági / jogi / akármilyen tanácsadóját vagy kommunikációs szakemberét ismeri? Pedig ők végzik a tényleges munkát, a többiek csak előadják.


Meg a Jobbik esetében ha nem náluk dolgozik főállásban az illető, akkor szerintem nem valószínű hogy felvállalja, mert adódhatnak belőle problémák...

2016. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Hogy jöttek ide?"

Úgy jöttek ide, hogy a párt nagy részét ilyen végzettségű emberek irányítják, ezért felmerült bennem az a kérdés, hogy a jövendőbeli gazdasági miniszteri pozíciót mondjuk Szabó Gábor tölti be, akinek történelem-kommunikáció diplomája van, vagy esetleg Sneider Tamás akinek egy EKF-es történelem diplomája van, vagy Novák Előd akinek van egy érettségije. Igazából most csak az elnökséget néztem meg, és mindenkinek bölcsész diplomája volt 1 ember kivételével, aki jogász.

2016. jan. 6. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

#7


Matolcsy sem elnök.


Ahogy a jelenlegi FIDESZ elnökségből sem került ki gazdasági miniszter/jegybankelnök.

Chickán/Varga/Matolcsy sem volt elnökségi tag.

2016. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor az országgyűlési képviselők közül, azok közül egyedül Gyöngyösi Márton aki ilyenre alkalmas lenne talán. Bár az lehet, hogy a nyernének sok szakember átpártolna az ő oldalukra, bár ennek nem tudom mennyi az esélye.
2016. jan. 6. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

"Ha a jobbik nyerne nem lenne MNB mert azt a Rothschildok irányítják, beszüntetnénk amúgy is a bankokat és a pénzt is, hogy ettől a globális háttérhatalomtól távol maradjunk, és visszatérnénk a cserekereskedelemre, ahol csak igazi magyar termékekkel lehetne csereberélni. (mivel az unióból kilépnénk és nem lenne nemzetközi kereskedelem)"



Ez így elég jól hangzik. Én csak a Jobbikra fogok szavazni.

2016. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!