Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók szeretik a magyarokat...

A zsidók szeretik a magyarokat? Mi hasznunk lenne abból ha tömegesen ide költöznének?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok antiszemita! Ezt leszögezem! Általánosítani sem akarok, de a legtöbb zsidó ismerősöm, és a legtöbb zsidó, hogy úgymondjam alsóbbrendű fajnak tekinti az összes többi nációt. Lásd "GOJ" külön szó a nem zsidókra. Ez alól mi magyarok sem vagyunk kivételek. Viszont tény, hogy sok sok rendes zsidó van, és az ismerőseim között is akad pár, akik nem akarnak kizsákmányolni.


Semmi hasznunk nem lenne belőle ha idejönnének szerintem, mert rabszolgaként gondolnának ránk, és ehhez mérten kapnánk fizetést a cégeiknél, míg ők milliókat kaszálnának. Ja, és mégtöbb holokauszt megemlékezés lenne, amiből már köszönöm nem kérek, mert elegem van belőle. Inkább a határon túli magyar testvéreinknek adjunk magyar állampolgárságot, és ők jöjjenek ide, ne idegenek. Én így gondolom. Lehet lepontozni, nácizni, antiszemitázni.

2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeretik, szerinted a Palesztinokat szeretik? ja azért gyilkolják le még a gyerekeket is...A toleráns zsidók akik Izraelben szőke gyerekeket vernek meg s kitiltsák a Karácsonyfát az országból. Na hagyjuk... MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ ÉS AZ IS MARAD.
2010. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem kell több zsidó. Sőt vihetnék a már ittlévőket is..
2010. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Abból, hogy valaki ideköltözik, legyen akár zsidó, akár erdélyi magyar, önmagában semmi hasznunk nem lesz, mert ez nem valami fantasy, ahol az egyes "fajok" különböző bónuszokat adnak egy városnak. Ha az adott személyek befektetnek, élénkítik a gazdaságot, abból lehet hasznunk, de én kötve hiszem, hogy tömegesen ideköltöznének.
2010. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A toleráns zsidók akik Izraelben szőke gyerekeket vernek meg s kitiltsák a Karácsonyfát az országból.


Izé. Az gondolom rendben volt, hogy nálunk a zsidók nem tarthattak hanukamegemlékezést a hősök terén :)

2010. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Óhh annyit hannukáztak , menj már a hazugságaiddal te is. Hősök teréhez mi közük van a zsidóknak? Mi sem megyünk izraelbe vmi szent zsidó helyre karácsonyozni. Magyarország a magyaroké, Izrael a zsidóké. Ezt kell szem elött tartani.
2010. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nekünk még egy külföldi befektetőből sem volt még hasznunk. Mert lehet hogy pillanatnyilag felvesz 500 embert annak is a 90% át minimálbérrel, de utána csak abban lesz érdekelt, hogy ne emelkedjenek a bérek.


Egyszerűen, kilobbizzák. És mivel eddig a 20 év alatt csak olyan politikusaink voltak, akiknek a zsebe egy kis mutyipénzre mindig nyitott volt, el is érte a multi tőke, hogy az éhenhalás közelébe kerüljön a társadalom 1/3-a.

2010. márc. 26. 10:34
 8/19 anonim ***** válasza:
A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad. Ha ennyire érdekel a zsidók sorsa és ennyire utálod a magyar hazafiakat, ajánlom neked, hogy költözz Izraelbe, ott nincs antiszemitizmus és mindenki imádja a zsidókat! Képzeld el milyen jó lesz majd neked ott.
2010. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Izé. Az gondolom rendben volt, hogy nálunk a zsidók nem tarthattak hanukamegemlékezést a hősök terén :)


A Hősök terén, ugye?


De Izraelbe még a sivatagba sem lehetett kari-fa.

Európai üzletekben, tiltatták be!


Miről beszélsz?

2010. márc. 26. 10:37
 10/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad. Ha ennyire érdekel a zsidók sorsa és ennyire utálod a magyar hazafiakat, ajánlom neked, hogy költözz Izraelbe, ott nincs antiszemitizmus és mindenki imádja a zsidókat! Képzeld el milyen jó lesz majd neked ott.



Szerintem a hazafiság nem egyenlő azzal, hogy agyatlanul imádod az országodat, és csak azzal törődsz, hogy a te népednek jó legyen. Ebből szoktak kirobbanni a háborúk. Én Deák Ferencet nagyobb hazafinak tartom Petőfinél.

2010. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!