Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog eljönni az hogy...

Mikor fog eljönni az hogy kiszakad egy nagyobb réteg a Jobbikból? Esetleg Vona Gábor lemondani kényszerül majd?

Figyelt kérdés

Mostanában nézem a Jobbikos oldalakat és elég sok az olyan ember aki már nem hisz a Jobbikban. Igaz többen kiváltak, egyik Bertha Szilvia volt Jobbikos országgyűlési képviselő. ( [link] )

Mostanság pár környékbeli Jobbikos vezetővel beszélgettem és azt mondták a Jobbik már nem az ami régen. Nincs benne erő, és elbizonytalanító ez a mostani Jobbik.

Mikor jöhet el a nagy kiszakadás? Lehetséges hogy a párt szakad? Vagy hogy Vona Gábor lemondásra kényszerül?


2016. jan. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Soha kedveském.
2016. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23%-os! Esetleg érvelnél? Miért nem? Bertha Szilvia esete jól mutatja. És ahogy látni a Jobbikosokat megtörténhet. Mint mondtam itt vidéken nincsenek megelégedve a Jobbik tevékenységével, ellaposodtak.
2016. jan. 10. 15:50
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es kérdeztem valamit!
2016. jan. 10. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog nagyobb rész kiszakadni a Jobbikból. Maximum kisebb részek.A radikálisabbak. Ahogy Puzsér is monda ( https://www.youtube.com/watch?v=tGVORy7VTvE) ez egy inga, amit a baloldal mozdított ki. Amíg nem hajlandóak beszélni valós problémákról és amíg a Fidesz ennyire nyilvánvalóan simliskedik (hogy szép szóval éljünk), addig felé fog kilengni. Ennyi.
2016. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyeneket, mint a kérdező! :D Senkivel sem beszélt, csak előadja, hogy ő aztán marha sok vezetővel és jobbikossal beszélt, és mind elégedetlen. :D Nem fog kiválni, amikor a Magyar Hajnal viccpárt létrejött, ugyanez volt itt, hogy "na a Jobbik majd most jól megszívja", aztán mégsem.
2016. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!