Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor még szerdán megkért...

Vona Gábor még szerdán megkérte Süveges Gergőt, hogy kérdeztesse meg az MSZP-t és a Fideszt, hogy miért szavazták meg a titkosítások szigorítását. Megtörtént?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megnézni...
2010. márc. 26. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen.....................NEM!
2010. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg, azok is felkerültek a youtube-ra?

Megnézném.


Tényleg nem kérdeztek rá?

Szóval akkor ez is az MTV1 pártkelte műsora színvonalú volt?

2010. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
most megy az mszp-s elvileg
2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem is érdekelne, hogy miért kellett titkosítani és miért kell hosszabbítani. Milyen közérdeket sérthet a titkosítások feloldása ?
2010. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Jó,hogy mi látjuk hogy megy ez, de engem már az akaszt ki hogy egy csomó hülye ember fog szavazni akik az Mszp-s Fideszes tvből szerik amit tudnak. Amit meg nem tudnak az nem is érdekli őket, mert lusták utána nézni, meg gondolkodni. Szörnyen lenézem őket! Aztán meg nyavalyognak h milyen sz*r az országban a helyzet, meg hogy lehetett ez! Ha megkérdeznénk tőlük miaz hogy Haza semmit nem tudnának válaszolni! Csak tátaták a bamba pofájukat! A másik csoport meg azt mondaná, jaj kit érdekel a politika ÚGYSE az lesz amit mi szeretnénk (pesszimisták!) Meg se próbálnak tenni érte!!! Még az 50% esélyt se adnák meg a Hazájuknak, mert kényelmesek, mert mindent kivülről várnak a szájukba! Meg minden fontosabb nekik, a gagyi életük, mint a közös értékek! Na az ilyen kivándorolhatna innen, vagy húzza le magát a wc-n!
2010. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyeld, én ezt minden egyes Fideszre szavazó ismerősömnek már elmondtam és el is fogom. Ha itt netán kiderül, hogy a Fidesz is benne van a BKV buliba, vagy netán a Jobbik ellen koalíciót kötnek, akkor ne sírjanak nekem.
2010. márc. 26. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Már megmondtam, hogy azért szavazták meg a titoktörvényt, hogy minél több hőzöngő jobbikos prolinak eldurranjon az agya a választásig :))))
2010. márc. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tegnap 22.57

Nem lesz@rják, nem köcsögök, és nem lusták.Csak még nem látnak.Hisznek abban, hogy a TV igazat mondd nekik. Tudom, mert a szüleim ugyanazt mondják, mint a jobbik, apám mégsem beszél velem 1 hete, mert megtudta, hogy erősen a jobbikkal szimpatizálok. És amikor megpróbáltam felvilágosítani, nem hitte el. Mert hisz a TV-nek.És az én apám se nem lusta, se nem hülye, stb. Csak még alszik.De majd felébred.

2010. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még jóhogy különböző szerkesztők vezették a műsort....
2010. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!