Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek nem undorító ahogy Kálmám Olga beszél az emberekkel, a műsorban lévő vendégeivel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 07:42
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
96%
Nagyon elszoktunk a normális újságíróktól, akik rákérdeznek a lényegre és nem fogadják el a sunnyogást, lassan az "elnök úr, nem perel?" lesz a norma.
2016. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, szerintem nem, sőt: hatékonynak tartom (ahelyett, hogy megkerülné a kérdéseket rákérdez konkrétan).
2016. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

A kérdező nem erre gondolt szerintem, hanem a kocsmastílusra meg arra, hogy kiforgatja az emberek szavait.

Kész röhej az egész műsor, pedig jó lehetne.

2016. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Clark Kent.. válasza:
13%

Kálmán Olga az ATV csatornát erősíti, mégis mit vársz tőle?


Azon se csodálkoznék, ha hitgyülis lenne, pont azért, mert ATV-s...

2016. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem semmi bajom vele, szerintem az egyik legjobb műsorvezető.
2016. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy perverz vagy, vagy pedig mazochista. Szereted az undorító dolgokat, időről időre nézegeted, hogy rosszul érezhesd magad.

Nézd az M1-et, ott is beszélnek.

2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem undorító. Csak olyan kérdéseket tesz fel, ami egyeseknek kellemetlen. Akinek vaj van a füle mögött, az nem is szokott az interjújára elmenni...
2016. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem, vannak és voltak messze gusztustalanabb műsorok is pl. a megboldogult Hír TV-s Célpont volt ilyen, ami meg is szűnt a "ge..gate" után, ezzel is bizonyítva, hogy mennyire "elfogulatlan" volt a stáb a Fidesszel szemben.

Kálmán Olga néha tud elég tudálékos, és okoskodó lenni, de még mindig az egyik legjobb ilyen típusú magyar műsor az övé.

2016. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Olginak teljesen felesleges válaszadó partner, a saját kérdéseit meg is válaszolja.
2016. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%
Igen, a kocsmastílus az. De mit vársz egy magukfajta nőtől.
2016. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!