Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom azt, hogy a...

Csak én látom azt, hogy a sorkatonaságot legfőképpen a frusztrált, sikertelen emberek támogatják?

Figyelt kérdés
Ma elég sok kérdés lett kiírva kövér lászló kijelentései miatt, és azt vettem észre, hogy azok, akik ezt az egészet támogatják, írástudatlan, idegbeteg emberek. "B****a meg az összes cs***ka 40 kilós páwa végre megtanulja, hogy mi az a munka" meg hasonlók. Aki ellenérvet mert írni, azt hasonló stílusban lehurrogták. Ezeken az embereken látszódik a "szomszéd tehene dögöljön meg" mentalitás, azaz ha én 8 osztályt végeztem, és a gyárban melózom, akkor rohadjon meg az is, aki egyetemre jár, netán kimenekült külföldre, és próbál valamit kezdeni az életével.
2016. jan. 16. 22:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Így van.
2016. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan.
2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%

"Ezeken az embereken látszódik a "szomszéd tehene dögöljön meg" mentalitás, azaz ha én 8 osztályt végeztem, és a gyárban melózom, akkor rohadjon meg az is"


Elég csak a mostani Golden G. díjra meg az Oscar jelölésre gondolni. Há nehogy má Magyarország kapjon egy nemzetközi díjat, és bekerüljön a világsajtóba egy pozitiv hírrel. Inkább akkor ne kapja meg. De mindenütt ez megy. Egymás lehúzása.

2016. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
10%
Csak te meg a hozzád hasonló anyámasszony katonái.
2016. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Nem is gondoltam, hogy pl. Ausztriában ennyi frusztrált és sikertelen ember van! :-)

2016. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%

#4


Anyádasszonynak minek katona?

Apádurad nem tudja rendesen kielégíteni és segítség kell?

2016. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Én még mindig fenn tartom azon állításomat, hogy pár hetes vagy hónapos informatikai tovább képzésre vonuljon el, minden 70 év alatti ember. Akkor majd lehet erről a sorkatonaságról beszélni.
2016. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
6%
Egy kis módszeres nevelés minden pávára ráfér.
2016. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha látnák az adóemelés és nyugdíjcsökkentés vonzatát, illetve a gazdasági visszaesést egyből meggondolnák magukat. A fizetésük 10-15%-al kevesebb lenne. (kieső munkaerő, aki egyből eltartott is lesz)
2016. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
6%
Nem gondolnák meg. A katonai szolgálat mindennél fontosabb a magyar embernek.
2016. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!