Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye a Jobbik be fogja vezetni...

Ugye a Jobbik be fogja vezetni a sorkatonaságot?! Nagyon ráférne a fiatalokra.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Ráférne a kis nyámnyilákra.
2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem fogja.


Ha nincsen társadalmi támogatottsága, akkor nem vezeti be.A jobbik nem elitista...

2014. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogja, mert nem nyer. Másrészt pedig nem attól ilyenek a fiatalok, amilyenek, mert nem voltak katonák. Idióták voltak régebben is.
2014. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A fiataloknak nem katonaság kell, hanem normális nevelés, amit otthon, a szülők feladata...
2014. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Imádom ezt a sorkatonaság fétist. Pont az egyetemi éveim alatt törölték el, és látom a korosztályomban, hogy semennyire nem lettek fittebbek, kötelességtudóbbak vagy hazaszeretőbbek azok, akik voltak katonák.
2014. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 acelsziv ***** válasza:
68%
4: ott a bazi nagy pont.
2014. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Látom a kicsit is értelmes válaszok le lettek pontozva. Ebből is látszik, hogy ide felesleges is hozzászólni.

Aki pedig annyira katonáskodni akar, az húzzon ki Irakba, ne itt játsza az "eszét".

2014. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Akikre ráférne, azokat nem ez fogja helyrehozni.

Ezt azért szokták mondani mert ilyen a magyar, dögöljön meg a szomszéd tehene is sajnos.

Aztán amikor rákérdezek hogy,

-de ember (aki ezt mondja), hát rajtad sem látszik meg sehogy sem, még kérkedsz is vele hogy szétlógtátok az egészet, meg megtanultatok seftelni, akkor most mire is jó ez?

Aztán max annyit tudnak mondani hogy megtanulsz rendet tartani magad körül meg 5kor kellni...

Hát mit ne mondjak nekem ez katonaság nélkül is megy, aki meg dolgozni jár vagy csak messziről jár be, az tudja milyen 5kor kelni.

Akikre meg rá kell erőltetni hogy tartson maga körül rendet a barakkban, az otthon úgy sem fog magától.

Látjuk ebben az országban micsoda rend és fegyelem van, holott a legnagyobb seftesek azon generáció közül kerülnek ki akik megjárták a katonaságot...


Én Jobbikos vagyok, de úgy gondolom rendes nevelés, szülő háttér kéne, akit meg nem lehet azt bentlakásos iskolában betörni vagy "eltörni".

A katonaság oktatása jó ötlet lenne, de véleményem szerint csak akkor ha rövid,hasznos,minőségi időtöltés lenne, és otthonról lehetne bejárni + fizetés.

2014. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még voltam katona. Semmi értelmét nem látom
2014. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

ezt megszokhattad volna... z értelmes válaszok nem kellenek ide.


igen, be kéne vezetni de azt se nyámnyila módra hanem férfiasan, ahogy pl még ma is pár országban azért létezik (Moldova jó példa, ott aztán megtanulják, hogyan legyenek férfiak, nem pedig emo-kishomik lesznek).


2 évre ki őket a pusztába, élnek amiből tudnak, mit főznek, amit ásnak stb, kőkemény kiképzőtisztekkel, de nem úgy h elpiázzuk a napot, hanem az első csúnya tekintetre is két akkora füles h egyből észhez tér, és stb stb. lehetne sorolni. biztos h kevesebb lenne pl a homók száma, és tudnák, mi az a férfiasság is! én támogatnám.

2014. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!