Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bevezetik a sorkatonaságot...

Ha bevezetik a sorkatonaságot akkor a sok puhány mind kirohan majd külföldre, nehogy szolgálja a hazáját?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni vagy provokálni senkit sem!


De a kommenteket olvasva eléggé elkeseredtem...


Mi a fene már az, hogy „inkább kimegyek külföldre minthogy katona legyek” meg „nem fogok él évre börtönbe menni” és hasonlók.


Mi ez már, hogy egy magyar férfi nem akarja szolgálni a hazáját?

És ezek akarják hazánkat építeni?


Bezzeg Észak-Koreában még a nők is buzgón kiállnak a hazájukért:

[link]


Mi lenne ha még Észak-Koreában lennénk?


Ha bevezetik a sorkatonaságot akkor ezek is úgy csinálják mint a migránsok? A határon szökdösnének ki nyugatra menedékjogot kérni, vagy mi?

Ezeknek a migránsok nagy része is azért szökik el, mert nem akar szolgálni, azt hitték majd a sült galamb fog a szájukba röppenni...


Én nem vagyok se iskolázatlan se buta, nekem ez a véleményem.


Én büszke lennék ha szolgálhatnám hazámat!


A haza mindenek előtt!


18/F



#hadsereg #Észak-Korea #Kim Dzsong Un #puhány #nyámlilák #anyámasszony katonái
2016. jan. 16. 23:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
83%
Hát még talán szolgálnák is a hazjájukat, ha az ilyen orbán meg fidesz félék nem b*szták volna el teljesen az országot. Én meg nem halok azért hogy a felcsúti stadiont megvédjem.
2016. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
92%
Miért hiszed azt, hogy csak azzal szolgálod a hazádat, hogy katona vagy?
2016. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok, hogy neked Észak-Korea a követendő példa. Akkor szolgáld büszkén a családodat, te "harcos". Gondolom a haverok között most épp az árpádsávos pulcsi, és a turulmadár a divat, de majd kinövöd.


A magam részéről, és szeretnék a családommal foglalkozni, megélhetést biztosítani nekik, és ha erre Magyarországon nincs lehetőség, hát megyünk külföldre.

2016. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
46%
Nem érted te még ezt. Miért is védenéd M.O-t? Mit adott az neked? Csak elvesz tőled, bár te még ezt nem tapasztaltad, később meg fogod. Majd te is véleményt változtatsz. Külföld legyen a terved.
2016. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Nem. A divat az csak felszín és hivalkodás.


Én TÉNYLEG szolgálni akarom a hazámat.


Sajnos ez miatt rengeteg ellenséget szereztem magamnak mivel itt nagyon nem díjazzák a Magyarország-párti magyarokat. Itt a magyarok szinte mind nagyba szerbeskednek...

2016. jan. 16. 23:43
 6/57 anonim ***** válasza:
79%
A hazád ott van, amit annak érzel, Magyarország a normálisabbaknak csak tartózkodási hely!
2016. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, azért szerzel magadnak annyi ellenséget, mert az emberek általában nem díjazzák, ha a szélsőséges ideológiájukat erőszakkal rájuk akarják erőltetni. És a sorkatonaság pontosan ilyen.
2016. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
és szolgálni csak úgy tudod, hogy lelövöd a nem magyarokat? te ostoba :D és te írod hogy nem vagy buta..hát ezt a mondatodat fontold meg.
2016. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
93%

"Én TÉNYLEG szolgálni akarom a hazámat. " Akkor jelentkezz a hadseregbe és szolgáld.


Én szolgálom a hazámat a munkámmal, tettemmel esetleg valami találmánnyal.

2016. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
91%
ha szolgálni akarod a hazádat, akkor jelentkezz a katonaságba és mond hogy te is szeretnél menni szíriába azzal a 200 fős egységgel, hogy megvédd szeretett hazádat a terroristáktól, csak nehogy egy lefejezős videoban szerepelj majd.
2016. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!