Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Fidesz...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek a Fidesz kormányzással? Miben különbözik (ha különbözik) a 2010-2014 illetve a 2014-2016-os idősza)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Többet hallom h Magyarország jobban teljesít, a Magyar reformok működnek...
2016. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsivel kevesebbet hallottam szidva őket.
2016. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azelőtt nem törődtek az oktatással, most pedig "törődnek", de nem értenek hozzá, és ezzel csak kiábrándítják a fiatalokat. Példát is mondjak, vagy annyira ne menjünk bele?
2016. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyugodtan ha gondolod privátban is :) nyugodtan menjünk bele részletekbe érdekel a véleményed :)
2016. jan. 19. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit érdekel.
2016. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam a privátot ha nem akarja itt, engem mindenképpen érdekel privátban.

Persze az lenne a legjobb ha ide kifejtené a véleményét, igény lenne rá :)

2016. jan. 19. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor majd privátban részletezem, viszont egy rövid példát most is tudok adni az egyik hozzászólónak, akit szintúgy érdekelt :)


Momentán bejött az a változás a érettségi előírásokban, hogy a diákok ezentúl nem használhatnak történelmi kronológiát tartalmazó segédeszközt, azaz atlaszt, amelyben ilyen is van. Ez momentán nem lenne probléma, de azokra is érvényes ez a szabály, akik eddig éveken át kronológia segítségével tanultak. Szóval őnekik évek munkáját kell visszahozniuk, amit eddig ez a segédeszköz helyettesített.


Hogy most pontosan miben állapodtak meg (mert 1-2 éve ment erről a vita, aztán a "ne aggódjatok"-ból, hirtelen "új szabály, és kész!" lett) nem tudom, de jelenleg a környékembeli iskolák mindegyike a rosszabbik esetre készíti fel a diákokat.

2016. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért egy pozitívumot is megemlítek, legyen egyensúlyban a mérleg:

Több iskola fenntartását az Nemzetgazdasági Minisztériumra bíztak, ennek eredményeképp (főleg a szakkal rendelkező sulik) az érintett oktatási intézmények biztosabb anyagi háttérrel rendelkezik. (ez főleg a fejlesztésekre értendő, a tanárok fizetése még mindig más téma tudtommal)

2016. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014-2016 időszakban, jobban rá mentek a haverok törvényesített zsebtömésére... és a "nyílt" licitálásnak álcázott földosztásra.
2016. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Népnyúzó, öntelt, mocsok banda.

Egy nap is kevés lenne leírni a disznóságaikat.

2016. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!