Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a MIÉP és...

Bob76xd kérdése:

Azt nem értem, hogy a MIÉP és a Jobbik miért kötött koalíciót 2006-ban, amikor úgysem tudtak bejutni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
[link] Ez volt a MIÉP Jobbik a Harmadik út nevű párt, ami jogilag még létezik, de külön indultak a választásokon. Tényleg nem értem hogy miért kötöttek koalíciót, amikor nekik nem sikerült bejutni a parlamentbe ?

2014. szept. 18. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolták, hogy összefogásban az erő, aztán meg kiderült, hogy nem.
2014. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttak a jövőbe :), ők a legjobbakban reménykedtek, s lehet hogy a koalíció esetén felvázolta egy intervallumot ahol a legjobb esetben így bejuthatnának.
2014. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétfőn kitöltesz egy lottót, és szombaton kiderül, hogy semmit nem találtál el, akkor hogy lehettél olyan hülye, hogy hétfőn 250 ft-ot kidobtál arra, hogy feladtad a szelvényt?
2014. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!