Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás után hazatele...

B.zoltán73 kérdése:

A rendszerváltás után hazatelepülő romániai magyarok, kaptak bármilyen plusz juttatást a magyar kormánytól? HA igen mit, és kb. milyen volumenben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Kártérítés csak a zsidóknak jár a többi nép nem ér semmit.

Nem tudtad?

2016. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mind a magyar, mind a román kormány tartozik még nekik ezzel.

Ahogy epnézwm, nem fognak kapni, sajnos. Nem plusz pénzt, hanem kártérítést.

2016. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Epnézwm=elnézem
2016. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem romániai vagyok, hanem erdélyi. És nem kaptam.
2016. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azzal a kis kiegészítéssel, hogy a telkeket nem megvásárolták, hanem ingyen kapták az építőanyaggal együtt.

2016. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző: A kis kiegészítés információihoz is tudsz forrást megjelölni? Nem kötekedés, csak nem egészen érthető számomra, hogy miért írná a Wikipédia, hogy megvásárolták, ha nem úgy történt?
2016. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ami a wikipédián fent van az nyilván úgy is van :)))

Abban a faluban lakom, ahová ez a terület tartozik, és itt mindenki tud erről. Nyilván kapcsolatban állunk az ott lakókkal. (Munka, iskola etc)

2016. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ingyen telken nem csodálkozom, ilyen kedvezmények a mai napig léteznek több településen is (ad az önkormányzat bárkinek ingyen vagy 1ft-ért telket, csak építkezzél és telepedj le náluk), az építőanyag volt nekem furcsa, mert erről még nem hallottam eddig. Ki és miből tudott abban az időben megfinanszírozni egy egész településrészre való építőanyagot?
2016. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!