Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MGTOW-mozgalomnak van...

Az MGTOW-mozgalomnak van jövője Magyarországon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez a forever aloneság szervezett formája ugye?

Hát ha valaminek akkor ennek szép karierje lesz Magyarországon.

2016. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Van, lesz.
2016. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Már hogy lenne. A magyar pasik jól néznek ki, tudnak nőt szerezni. Nem lesz kereslet az ilyesmire.
2016. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

szerintem ez a MGTOW dolog nem is létezne a sok femináci nélkül

inkább reakció, mint valós igény


egy karikatúra

2016. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

De még mennyire, hogy van! Egy racionális férfi a mai törvényi háttér mellett hülye lenne megházasodni és/vagy gyereket csinálni, amikor ezzel egész élete munkáját egy irracionális nő kezébe adja, aki bármikor elválhat és vihet mindent csak azért, mert "unatkozik"... itthon ráadásul rosszabb a helyzet, mint nyugaton, mert itt a házasságok 2/3-a végződik válással...


Járd a saját utad!

2016. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 brokenbone ***** válasza:
75%
a MGTOW zseniális. a modern férfi legnagyobb kincse. ma már ki a jó ég megy hozzá egy nőhöz aki egyik napról a másikra elvehet tőle mindent, a gyerekeit is, csak mert nő? :D nézd meg a Kramer kontra Kramer című filmet, vagy az Egek urát. remekművek. én nem vagyok nagyon mélyen benne ebben a mozgalomban, benne lennék én egy tartós kapcsolatban, de házasság az no way. már nem a középkorban vagyunk. ha csak a gyűrű miatt marad veled akkor rég rossz valami. stb. :D
2016. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Utánaolvastam. Sértődött férfiak művelik, akik nem tudnak irányítani egy párkapcsolatot. Rossz érzés látni, ahogy az önismeret hiánya és a szociális inkompetencia a megoldás keresése helyett menekülésbe és gyűlöletbe megy át.
2017. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.! Nincs gyűlölet a dolog mögött, csak ugye ha egész életedben imádtak, akkor a semleges bánásmód gyűlöletnek tűnhet... pont ugyanemiatt sírnak a feministák szexizmust, amikor pontosan ugyanúgy bánnak velük a kollégák, mint férfi kollégáikkal...


jardasajatutad.wordpress.com

2018. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!