Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballib oldal miért védi...

A ballib oldal miért védi annyira a migránsokat?

Figyelt kérdés
Az összes balos ismerősöm egyetért a kerítésel, és egyik sem kér belőlük. És ismét nagyot csalódtak a baloldalban.

2016. jan. 21. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert amikor orbán elkezdi az ellenzéket szapulni, ti már folytatjátok!!!

Hogy lehettek ilyen szűk látókörűek???

2016. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Én például egy világösszeesküvő zsidó vagyok és azért védem őket, mert le akarom rombolni a keresztény európai kultúrát. Egyébként pedig neked mi bajod a menekültekkel?
2016. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
#12 A menekültekkel szerintem egyikünknek sincs baja, mivel nálunk, illetve Nyugat-Európában egyetlen menekült sincs. Csak betolakodók, megszállók, illetve terroristák vannak.
2016. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%

"A menekültekkel szerintem egyikünknek sincs baja, mivel nálunk, illetve Nyugat-Európában egyetlen menekült sincs. Csak betolakodók, megszállók, illetve terroristák vannak."

Még jó, hogy az ilyen éles eszű, szemfüles polgárok átlátnak a szitán.

2016. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem érdekli őket a migráns helyzet. Egyedül csak a kormánnyal van baja. Szeretnének ők a húsos fazék közelébe kerülni.
2016. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

"Szeretnének ők a húsos fazék közelébe kerülni."

Az a probléma azzal a húsos fazékkal, hogy amelyik fideszes nem esett még bele, az lelóg róla. :D

2016. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Miért gondolják egyesek, hogy etikus és elfogadható ember és ember között különbséget tenni?!

Miért gondolják egyesek, hogy etikus és elfogadható mesterséges határokkal akadályozni, hogy bárki bárhol letelepedhessen?!"


Mert az éj sötét és tele iszonyattal.

2016. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a Fidesz befogadná őket, akkor a baLOLdal kitakarítaná őket. De mivel a Fidesznek esze ágában sincs befogadni, így csak a védelem maradt nekik.
2016. jan. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják egyesek, hogy etikus és elfogadható mesterséges határokkal akadályozni, hogy bárki bárhol letelepedhessen?!


Egyetértek. A múlt héten elrepültem Miamiba, mondtam a repülőtéren, hogy ott akarok élni, mert jó meleg van és mindenki gazdag. Erre kiröhögtek és feltettek az első repülőre, ami hazavisz. Pofátlanság.

2016. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#14 Ha már te nem vagy az :) Menekültnek az első biztonságos országig számít valaki. Ha onnan továbbmegy, akkor már nem menekült, mert nem azért megy, hogy megmeneküljön.
2016. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!