Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bükkben és a Nyírségben...

A Bükkben és a Nyírségben melyek a legbiztonságosabb települések? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy falu, tanya, vagy város. Ahol a legkevésbé "kell" félni!


De nem csak bűnözés, esetleg kisebbség alig van, hanem olyan (sajnos) morálisan/értelmileg lecsúszott szomszédok sincsenek, aki már csupán a szomszédja kutyájának ugatásáért eltenné a másikat láb alól... Vagy azért mert pl. a kisbolt/kocsma előtt a másik "csúnyán" nézett rá. Az utóbbé években/évtizedekben sajnos eléggé hanyatlik minden szempontból a valaha szebb napokat megélt magyar vidék.


Csak remélni tudom, hogy nem kérek - túl - sokat! :)



2016. jan. 22. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Borsodszentgyörgy szerintem szép és tiszta hely, bár a környező falvak nem nagyon.
2016. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Répáshután van nyaralónk: Talán ez a megye (B-A-Z megye) legszebb, legélhetőbb (ha a munkalehetőségeket nem számítsuk bele), legcsendesebb települése, nincs kisebbség (ha van, mégis elenyésző, de nem tudok róla), proli, az ingatlanok jóval drágábbak, mint a Bükk környéki, többségében lerobbant részeken, de nem hiába. Sokan nyaralóként használják e helyet, de megéri :) A környéken néha hallani lehet farkasvonyítást (pl. 2 napja hallottunk egyet, mikor túráztunk az erdőben), az utóbbi időkben megjelentek az erdőben, de nem kell tőlük félni.

Talán még Bükkszentkeresztet is ajánlom, az se rossz hely. A hátránya a dolognak, hogy az éjszakai életről le kell mondanod, itt a természet, a csend és a nyugalom az úr.


A Nyírségről sajnos nem tudok válasszal jönni, mert nem ismerem.

2016. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, ment a zöld kéz! Éjszakai életért (ha nagyon kell valakinek), akkor bekocsikázhat valamely közeli (vagy nem túl közeli) városkába, az szerintem a legönnyebben megoldható. Utolsó, ha ott Hután van nyaralótok, tudsz valamit Lilláról? Az is ott van egy kőhajintásnyira. :)


Köszönöm, még több ilyen és hasonló hozzászólást várok, írjatok! :)

2016. jan. 22. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred: inkább nyaralóövezet. Sok a látnivaló: Palotaszálló, Függőkertek, vízesés, Hámori-tó, barlangok. Ha házat vennél ott, Felsőhámornál keress (közel van Miskolc központjához).
2016. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred és a Hámorok viszonylag romamentesek(talán egy van, de ő is normális), de én nem szívesen laknék ott. Kb mindegyik egy főutcából áll(vagy mellettük megy el a fő útvonal Felső-Hámor esetében) és rengeteg kocsi jár arra(turisták Egerbe menők vagy Egerből jövők).
2016. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyáron kerestem házat Magyarországon. Sok helyen, köztük Lillafüreden is körülnéztem. Ha jól emlékszem, a statisztikai hivatal 4%-ra taksálta a kisebbség létszámát. Én nem ott vettem házat, de szerintem jó választás lenne.
2016. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NEVEM: Senki! válasza:
0%
Te tényleg, szóval TÉNYLEG ennyire tökkelütött barom vagy??? ÜLJ LE "FIAM" <-- (ISTEN őrizz!)!!! 1 - es!!! Pfff . . . SZERENCSÉTLEN, NEVETSÉGES HÜLYE!!!
2018. dec. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!