Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz még 10 évig...

Ha a Fidesz még 10 évig hatalmon marad, lehet majd ilyen az ország?

Figyelt kérdés

Vidéki kisváros vagy nagy falu, mész az utcán.


-Itt egy CBA, ott egy Nemzeti Dohánybolt, itt egy stadion, ott egy Nemzeti Italbolt, multiknak semmi nyoma, aki vállalkozni akar, az tud és lesz is rá kereslet (ha ismer valakit a Pártból)


-Az élet laza, a bolt és a kocsma ablakából ordít a zene, az utcán gyerekek nevetgélnek, miközben vízipisztollyal lövik egymást, egy udvarban 3 fiatal házilag főzött pálinkát fogyaszt, nevetgél, miközben Nagy-Magyarország matricás Suzukit szerel, az udvaron egy rádióból ordít a nemzeti zene


-egy kisebb utcában cigány árusok ülnek leterített plédeken, különféle ruhákat, mobilokat és kétes eredetű kacatokat árulva. Dikkmá! Dikkmá! ordítják időnként egy arra haladó járókelőnek.


-Az utcák ezen kívül csendesek, de korántsem az elvándorlás vagy a depresszió miatt, a falu egyik nagy része éppen a polgármester földjeit műveli, másik része a közeli sertéstelepén keresi a kenyerét


-40.000 Ft a minimálbér, de 40 Ft a rezsi


-A határok szorosan zárva, a közbiztonság kiváló. A gyerekek agyrohasztó kereskedelmi csatornák helyett a köztévé híradójában a migránsok kalandjait követik nyomon a TV-ben


-A falun átrobog egy Volánbusz, természetesen Ikarus, Széles Gábor gyárából. A buszból ordít a zene, a sofőr visszapillantójáról békementes zászlók és Orbán-fotók lógnak le


2016. jan. 22. 16:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
napi provokáció? na jó nem... félórai provokáció
2016. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%
Már többször találkoztam ezzel a jelenséggel,hogy a balliberális zsidókat irritálja a nagy-Magyarország térkép.Mintha ennek lennél az élő példája.És amúgy meg Szebb Jövő elé nézünk jelen állás szerint!
2016. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
51%

#1

Neked minden provokáció, ha már sokan nem értenek egyet Orbán politikájával!

Neked az is provokáció, hogy több száz gimnázium, középiskola csatlakozik az Orbáni oktatáspolitika ellen?

Nem gondolod, mennyire fel fog borulni az oktatási rendszer, milyen káosz lesz?

Akarod azt, hogy gyermeked az év 365 napján énekeljen a suliban, vagy hogy minden nap focizzon tesi órán?

Akarod, hogy 9 osztályos legyen az általános iskola???

Sokan nem tudják megmondani, miért jó az Orbán-rendszer, és azt sem tudják megindokolni, miért "jó" a rezsicsökkentés!

Erről az utca emberét is megkérdezték TV-sek, ráadásul egy agymosott, zombigyerek, aki a rezsicsökkentés kérdésre annyit válaszolt...

"Hogy elég, vagy nem elég, nem tudom megmondani, de egy biztos, mit látnak az emberek? Csökken a rezsi."

A nap hülyéje -_-


https://www.youtube.com/watch?v=M0GRAhWAIM8

2016. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
Köszi, kérdező, jót röhögtem.
2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
30%

Ha elmondom a véleményem, ami ebben az országban folyik, már hülye vagyok???

Akik nem tudják megindokolni, hogy miért jó Orbán, azok okosak, normálisak???

Miért vagytok ilyen provokatívak???

Látom, sokatokban működik a Fidesz agymosása!!!

Mint ahogy a KSH mondja, te is "jobban élsz 3 éve, több pénz maradt a zsebetekben???"

Mert ahogy elnézem és érzem, tapasztalom, SEMMI NEM JAVULT!!!

Az MSZP idején sem volt jobb a helyzet semmivel, de hogy most Orbán van hatalmon, mindenhova pártkatonákat telepít, hogy az irányításuk alatt menjen minden!!!

A KSH-t is Orbánlk manipulálják!!!

Tapasztaltál meg valami pozitívat Orbán kormányzása alatt???

Őszintén mondd már meg nekem!!!

Saját szemeddel tapasztaltál valamit???

Sem az MSZP, sem a Fidesz idején nem tapasztaltam semmit!!!

Az, hogy a tanárok lázonganak, már az is "ballib hazugság, provokáció"???

2016. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
nem is tudod mennyire kell elvakult balosnak/orbángyűlölőnek lenni hogy belássa valaki a különbséget a két kormány között
2016. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
39%

Látom, értelmes választ nem tudsz felhozni, csak te is balozni, hülyézni, szitkozódni!

Szerintem meg TE vagy az elvakult Fideszes!!!

2016. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%

ezreszer megcáfolt dolgokat hozol fel...


az utolsó mondatod is csak azért helyes mert SZERINTED

2016. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%

Melyek azok a "megcáfolt" dolgok, szerinted?

A kérdéseimre meg nem válaszoltál, hogy miért jó a Fidesz, úgyhogy kérlek, válaszolj!

Válaszolj a kérdéseimre és ne hozz fel kitérő dolgokat!

2016. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!