Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt nem értem, hogy Magyarorsz...

Azt nem értem, hogy Magyarországon jelenleg tényleg ennyire rossz az ország kormányzása, vagy akárki lenne a hatalmon a magyarok fújnának arra is, azért mert mi magyarok ilyenek vagyunk, hogy nem bírjuk a "nagy főnököt"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mindenhol így van, a németek, amerikaiak meg franciák is állandóan panaszkodnak, mintha legalábbis olyan rosszul menne a soruk, érted...
2012. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Akár ki van odafent, arra fújunk mi magyarok, mert ez a trend.

Az hogy Magyarország gazdasága a béka segge alatt van, az nem az utóbbi 6 évnek köszönhető, hanem jóval többnek.

Teljes mértékben nem a mostani (elmúlt 10-12 év) kormányzások tették tönkre az országot. Ők csak raktak hozzá vagy tetézték a helyzetet.


Ha minden kormány úgy indulna, hogy tiszta lappal, akkor lehetne mérni, hogy melyik mennyire "faxa".

Viszont, ha van pl. 6 milliós tartozásod dec. 31-én, attól még az jan. 1-én is ott lesz, hiába van új éve... :)))


Nem tudom mi lesz itt 1-2 éven vagy akár hónapon belül, de jó biztos hogy nem. Én például baromira nem látom a jövőképem. Még tinikoromban láttam, de most már Magyarországon egyáltalán nem.. :|

Mindent megvonnak, ha keresel 150 FT-ot, akkor 290-et adózol le.. Vállalj gyermeket, mert fogynak a Magyarok! Közben pedig a gyermekeseket "büntetik" most meg a megvonásokkal. Ígérik a kompenzálásokat, de abból sem lesz semmi. Ebben biztos vagyok!

Sajnos, aki nem gazdag vagy min. nem keres br. 160 felett, az dögöljön meg. Jelenleg ez a kormány politikai állása.

Az oktatást is megszüntetik, pár év múlva bezárnak egyetemek, főiskolák, mert nem lesz rá "szükség", miközben rettentő sok értelmes fiatal van, akit támogatni kell. (Itt most nem a büfészakokra gondolok!)

Teljes mértékben úgy érzem, hogy szeretné a jelenlegi kormány, hogy az emberek olyan szinten "buták" legyenek - a semmilyen oktatás miatt -, hogy az orruknál fogva lehessen vezetni őket. Azaz: "Dolgozzál és fogd be a pofád, ne gondolkozz!"


Gondolkoztam már azon, hogy el kéne költözni külföldre, de sok másik országban sem rózsás a helyzet.

2012. jan. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és figyeld majd meg, hogyha valamilyen témán nagyon lovagolnak a hírekben, újságokban - nem is kell messzire menni: Schmitt Pali bácsi irománya -, akkor valami susmus megy a háttérben. Általában ilyenkor szoktak bevezetni új adókat, megszorításokat, vagy ilyenkor csinálnak valami olyat, ami Mo-i lakosság 95%-nak nem tetszik.
2012. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi
2012. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!