Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina és Gaudi...

Morvai Krisztina és Gaudi Nagy Tamás, a Hungarica nevezetű nemzeti rockzenekarral együtt zenélt és énekelt a színpadon egyik koncertjükön, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 22:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Itt van a videó ha érdekel valakit http://www.youtube.com/watch?v=A0woJYpHDlc
2010. márc. 27. 22:46
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
A Szabadság betűi c. dalban Morvai is szerepel. Régi dolog ez. Sziva Balázs pedig kifejezetten bejön nekem. Férfias,rá merném bízni magam, ja, s imádom a tetkókat. :)
2010. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
undorító.
2010. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon helyes! A nemzeti radikalizmus olyan, mint egy háló: van jogi képviselete, "katonái", pártja, zenekarai...stb. Persze, hogy ezek néhol találkoznak, nagyon jó ez így. Csípem a Hungarica zenekart, jó zene, értelmes szövegek!
2010. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon király. :)
2010. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez egy abszolút irreleváns hír.


Kit befolyásol ez, vagy kit érdekel?

A jobbik-ellenesek valószínűleg utálják a Hungaricát is, meg Morvaiékat is, tehát nem oszt nem szoroz.

A jobbikosok meg szeretik a magyarságot hangsúlyozó dolgokat (Magyar Sziget, Kárpátia, Hungarica), nekik pedig ezentúl is szimpatikusak lesznek Morvaiék.


Az egész dolognak annyi lehet a hatása (azon kívül, hogy szorosabbra fűzik a kapcsolatot az egyik legnépszerűbb "szélsőjobbos" zenekarral), hogy a Hungarica hallgatóságának szélsőségesebb rétegeit (pl. NS-k) a Jobbikhoz vonzzák, mint egyetlen lehetséges alternatíva számukra.

2010. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

Provokatív kérdés amúgy! Nem tudom én becsülöm túl-e magamat, vagy a provokátorok ennyire gyopárok, de ennél még én is jobb kamukérdést tudnék írni.


Senki nem nácizik ész nélkül!

2010. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%

Csak a jobbikosok hiszik azt, hogy mindenki nácinak tartja őket!


A jobbik-ellenesek inkább a rasszista, diktatórikus, fasiszta (ez határeset), szélsőséges jelzőket használják.

2010. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Persze mert ha Jobbikról van szó akkor csak provokációról lehet szó!
2010. márc. 27. 23:05
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Miből látszik, hogy Sziva náci? Abból, hogy kopasz? Hogy tetkói vannak?
2010. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!