Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen ki síbolta el...

Tulajdonképpen ki síbolta el a BKV pénzét? Minden megkérdezett politikus azt mondja, hogy nem ő volt és perrel fenyeget.

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi leszek a végkifejletre. A cég vezetői rács mögött bizonygatják, hogy a politikusok utasítására cselekedtek. Ha kimondják egy politikus nevét az azonnal perrel fenyeget. Elég lesz az érintett cégvezetők tanúvallomása, mivel tárgyi bizonyíték nem valószínű hogy előkerül? Ha politikusaink ismét ártatlanok, hol lehet a pénz ?
2010. márc. 28. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nagy a csend.Napokkal ezelott olvastam ,hogy Orban Vektor keze is besimult az ugybe.Lassan Viktornak is ez lesz a jelszava:Igen,Igen megcsinaltuk!:)
2010. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jó hogy nem ismeri el, hogy : IGEN ÉN VOLTAM :D:D Ha orbán is benne lenne röhögném azok után, hogy mennyit szidták az mszpt :D
2010. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag jópár Fideszes kollégára is tanúzott Mesterházy Ernő. (Meg is kapta júniusig a maga előzetesét)
2010. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A választás előtt az MSZP se mondhatja, hogy pl. a Hagyó is benne van. Majd utána fogják mondani, hogy disznó volt. Most összezárnak. De ha megnézed minden politikus tagad, mert a saját választói inkább neki hisznek mint az ellenzéknek. Olyan ez mint a fociban ha a te csapatod buktat és nem fújja be a bíró, akkor vigyorogsz, ha meg az ellenfélé, akkor forr benned a vér.

Morvai se ismeri el a parkolási incidenst. Politikus ő is.

2010. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!