Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a 12-ei tüntetésen?...

Mi lesz a 12-ei tüntetésen? Kitör a forradalom vagy unalmas, tanítónénis menet lesz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Utóbbi,sajnos.
2016. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:(

Azért reméljük, hogy nem.

2016. febr. 4. 20:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, mellényomtam. Nem 12-én, hanem 13-án, szombaton lesz tüntetés.
2016. febr. 4. 20:51
 4/18 anonim válasza:
81%
Ha rajtam múlik, forradalom.
2016. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem tör ki semmi sajnos, ezért el se megyek rá... Babapiknikre, szavalásokra, énekelgetésre el lehet egy koncertre is menni, minek ezek miatt tüntetést szervezni?... Egy tüntetésnek a kormányváltás kellene, hogy a célja legyen... Szánalom, ami az utóbbi években tüntetés cimszó alatt megy... Ezekkel csak lejáratja magát az ellenzék.
2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Forradalom majd akkor lesz, ha lesz az egész társadalom által elismert és megbizható altrernativa a mostani kúrmány helyett.
2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Linkejé már holesz?
2016. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Korábbi tüntetéseken többször is előfordult, hogy már kezdett elég perzselő lenni a hangulat, amikor a dilettáns szervezők leállitották az éppen izgalmassá váló tüntetést a "menjünk haza békében" sablonnal... Ezzel a mentalitással SOHA nem lesz kormányváltás, annak idején 2006-ban a jobbos tüntetők sokkal erélyesebbek voltak, nem véletlen, hogy sokkal sikeresebbek tudnak lenni még most is...

A baloldal tanulhatna ebben Orbánéktól!

2016. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Forradalom itt csak fülkékben lehet.
2016. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amiről ti beszéltek az felkelés, nem tüntetés. Verekedés címszó alatt sem az utcai lövöldözést értjük.

Én majd akkor leszek kiábrándulva, ha kiderül, hogy mást nem tartogatnak a tarsolyukban, addig viszont kivárás van.

2016. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!