Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Villamosszékben milyen ülni?

Villamosszékben milyen ülni?

Figyelt kérdés
Én még nem próbáltam.Tudom sokan ültek már, de az élményt megtartották maguknak,én nem kérdeztem senkitől.Általában keménytámlás,merev székeket használnak,amibe egymás után több ember is bele tud ölni.ha már leszolgálta az árát raknak egy másikat a helyére, és újból használatba állítják.Valahogy ilyen elektromos szerkezetekben nem akarok leülni.Miért nem csak álló helyek vannak?Egyszerűbb úgy közlekedni, nem kell az előző ember helyére leülni, ki tudja milyen betegsége volt, vagy koszos volt-e a ruhája.Átalakítják a közlekedési eszközöket majd teljesen állóutasszállító eszközökké?

2016. febr. 5. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Megrázó.
2016. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ölni*ülni(javítva)
2016. febr. 5. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a busz székben.
2016. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Tudod nem sokan tudnak mesélni erről. Valahogy nekem se lenne kedvem ilyenről beszélgetni, ha 10 000 volt ( de lehet hogy keveset mondok ) szaladgálni percekig a testemben.

Mellesleg azért használnak ilyen kemény, többször használható székeket, mert ezt nem bemitatásra tervezték. Aki ebbe beleül, pár perc múlva már nem fog panaszkodni. Mimdegy milyen betegsége volt az előtte ott ülőnek...

2016. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Olyan betegség nincs, amit úgy kapsz el, hogy leültél valaki olyan helyére, aki beteg volt.
2016. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahm...szerintem, azt hiszem a villamos ülőhelyekről van szó, nem a kivégző eszközről.
2016. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Villamosszékben milyen ülni?"


Ez egy világbajnok kérdés, különösen ha a kérdező a villamos ülésére utal :)

2016. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ült már villamosszékben, az már nem tudja elmondani, hogy milyen :)
2016. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rázós!
2016. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint a régi fapados rázós trollikon.
2020. jan. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!