Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fidesz és MSZP szavazók...

Kedves Fidesz és MSZP szavazók, akik már a rendszerváltáskor is felnőttek voltatok, meg vagytok elégedve, mivé lett Magyarország azóta? Ezt akartátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
A jobbikosoktól miért nem kérdezed? :D
2010. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként is hülyeség a kérdés, mert a fideszesek csak a fidesszel voltak megelégedve (4 év), az mszp-sek meg csak az mszp-vel voltak/vannak megelégedve (12 év).
2010. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobbikosoktól gondolom azért nem kérdezte, mert a Jobbiknak eddig nem volt szerepe.


Mi a baj a kérdéssel?

2010. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
21:18 - Pontosan. Egyébként pártfüggetlen vagyok, és a rendszerváltáskor még kicsi voltam, de azóta felnőttem, és tudom, hogy a szüleimnek sose kellett munkanélkülinek lenniük pályakezdőként se, én meg már 2-szer voltam, és nem értik, mi a baj, pedig szeretek dolgozni, és nem csak a szakmámban keresek tartós munkát, most dolgozom, de ez csak időszakos, mert más nem volt, de nem akartam tovább munkanélküli lenni.
2010. márc. 29. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz? Ő kormányzott? Egy újabb h*lye... Nem, az MSZP tette tönkre az országot, nem a Fidesz. Fideszre szavaztam, most is arra fogok.
2010. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Mit lehet nekik köszönni?


Hogy mindent eladtak.

Hogy annyi adósságot csináltak amit még az unokám is fizetni fog.

Hogy ma már egy nagyobb cég sincs magyar tulajdonba.

Hogy az külföldieknek dolgozol éhbérért, akik rád sózzák a sz@rjukat, és mindent közművet 1.5× áron működtetnek.

Hogy a korrupció szót tanulják meg elsőnek a csecsemők nem azt hogy mama. Hogy homályos múlt egy reménytelen jövőbe néz.

2010. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
21:35 - A rendszerváltás óta kormányzott a Fidesz is, ők is tehetnek arról, ami most Magyarország, vagy te átaludtad az ő idejüket? Ők is ott voltak, nem csak az MSZP. Ők is hibásak.
2010. márc. 29. 21:38
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

"A rendszerváltás óta kormányzott a Fidesz is, ők is tehetnek arról, ami most Magyarország, vagy te átaludtad az ő idejüket? Ők is ott voltak, nem csak az MSZP. Ők is hibásak."


Hülyeségeket írsz. Még az mszp kormány sem volt mindegyik ugyanolyan rossz. A fidesz messze a legjobb volt, és kétlem, hogy bármelyik mostani párt jobb lenne. Ezt a 20 évet egybe venni jobbikos szokás. Mért nem passzoljátok hozzá a szocializmust is? :D

2010. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Fidesz? Ő kormányzott? Egy újabb h*lye... Nem, az MSZP tette tönkre az országot, nem a Fidesz. Fideszre szavaztam, most is arra fogok.


A Fidesz sem volt sokkal jobb, talán a 10Mszp skálán egy 7 es. Azok is eladtak mindent amihez hozzá értek.

A nagytőke őket is körbefonja ezer szállal.

Ők is akkor akartak már adni, amikor a választások voltak.

Valamivel többet adtak a KKv nak, de ott is a holdudvar lett kifizetve főleg. A mutyival viszont ők is jó barátságban voltak. Az MSZP mutyira nem volt válaszuk csak hogy ők is mutyiznak.

2010. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!