Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor ennyire gyáva?...

Orbán Viktor ennyire gyáva? 2006ban már elmenekült és magára hagyta a szimpatizánsait, mikor kormányt válthattak volna, most meg a Jobbik elleni nyílvános vita elöl menekül?

Figyelt kérdés
Mindig is ilyen menekülő típus volt?
2010. márc. 30. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Ugye április 11-e után a Jobbik pártközpont már nem kínoz tovább titeket ezzel a monoton munkával, nemtisztelt bértollnokok? :))))


Arra persze nem tudsz válaszolni, hogyan "válthatott volna kormányt" még máshogy is 2006-ban Orbán. Orbán az egyetlen lehetséges módon megpróbálta: indulta a választáson, és vesztett, mert TI, BALOLDALIAK, A MAI JOBBIKOSOK TÖBBSÉGE, Gyurcsány Fletóra szavaztatok. Most ezt a szégyent megpróbálhatjátok kamu "radikalizmussal" lerázni magatokról, de igazából a mosakodásotok csak egyre szánalmasabb.


Nem Orbánt kell szidni, hogy nem "váltott kormányt". Rá kellett volna szavazni, buta jobbikos csürhe, nem Szerelmetes Fletóra. És akkor most nem itt tartana az ország.

2010. márc. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Orbán nem hagyott magára senkit,csak a szavazók leváltották.Ha ő marad kormányon,akkor az egyszerű embereknek még rosszabb sora lenne,mint most.Ezt majd tapasztalni fogjátok pár év múlva.Ha pedig a Jobbik lenne hatalmon,akkor végképp csődbe menne az ország.

Különben is miről beszélgetnének? Felemlegetnék a régi szép időket? Vona megköszönné Orbánnak,hogy meghívta a Fideszbe és elindította a politikai karrierjét? Vagy arról.hogy Vona rájött arra,hogy a Fideszben csak másodhegedűs lehet,ő pedig vezér akart lenni,ezért alapította a Jobbikot?Másról pedig Vonával nem lehet vitázni.

2010. márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet ez is egy álláspont. Meg lehet az is, hogy Vona azért lépett ki a fidesz köreiből, mert egészen máshogy fest belülről mint kívülről.


Ahogy megtapasztalta hogy ugyan olyan rabló banda mint az mszp, ki is lépett...

2010. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Első! Kikérem magamnak az undorító mocskolódásodat! Én Fidesz szimpatizáns voltam, mielőtt átpártoltam a jobbikhoz, és nem vagyok "bértollnok"! Undorító provokáció!
2010. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Továbbá 2006-ban egy kutya volt hogy az ember az mszp-re, vagy a fideszre adta le a voksát. Nagyon sok jobbikos a fidesz köreiből vált ki, lásd itt:


http://www.youtube.com/watch?v=X5thnheDroQ


Nézzétek meg, hány ember teszi fel a kezét, akik a fideszre szavaztak anno. Most mégis egy jobbikos fórumon vannak. Nem véletlen

2010. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid ***** válasza:
39%

Nincsenek bértollnokok.

Én MDF-es vagyok, a 17-22 éves korosztály az egyetlen, ahol a Jobbik vezet a Fidesz előtt.

Ők még nem tudják, milyen vezsélyes a radikalizmus, a befektetők elriasztása, a zsidógyűlölet.

Ez olyan, mintha 65év felettiek fórumán csodálkozna

valaki, h többségben az MSZP-sek..


Válasz: Igen, Orbán gyáva, el kéne ismerni h az adócsökkentés csak fokozatosan mehet végbe, különben újra felvehetjük az IMF hitel ötvenedik részletét is.

2010. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Nem vagyok bértollnok, de mindenki magából indul ki! Ja és mszp-re se szavaztam. De a kérdésre nem válaszoltál, miért ilyen gyáva Orbán? A bölcs és igazságos :))
2010. márc. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!