Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs 6-párti Tv-s...

Miért nincs 6-párti Tv-s szakpolitikai vita? A média nem tudná kicsikarni ha akarná? Mi lenne ha meghirdetné, és aki akar elmegy és ott a műsoridő, aki nem az meg lemond róla?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt a Duna tv-n nemrég, de nem tudom pontosan, mikor. Mindenki megjelent.
2010. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Láttam.

[link]


De ennek a mintának megfelelően a 5× magasabb nézettségű M1 en is lehetne. Itt sem történt semmi, csak nem volt mocskolódás, mert itt egyből lehet rá reagálni a sértettnek. Gyakorlatilag, mivel nem lehet büntetlen mocskolódni, szakpolitikai vita volt!

Teljesen járható a dolog.

2010. márc. 30. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
De kit érdekel a TV?
2010. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem láttam, nem is tudtam róla, hogy lesz. Ha mondjuk az m1-en lenne, nyilván többen látnák, amúgy is közszolgálati országos csatorna, szóval bőven beletartozik a "feladatába", hogy egy ilyen műsort összehozzon. Mondjuk talán még lesz is, de nem vagyok benne biztos.

Meg túl azon, hogy sokszor ez csak üres kifogás, de azért valószínű, hogy így a választások előtt ilyen rövid idővel az összes párt vezetőjének rengeteg helyen van jelenése, és nehéz lehet összehozni egy olyan időpontot, ami tényleg mindegyiknek jó.

2010. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid ***** válasza:

Jó kérdés. Orbán kiszámolta, hogy több szavazatot veszít, ha vitázik, mintha lejáratja a ballib média.


Ezzel semmi baj nem is volt, csak határozott állásfoglalások hiányában a Jobbikra szavaztak sokan.


Tehát Orbán nem veszített azzal, hogy nem ment vitára (az MDF-LMP-nek nincs pártlapja), inkább azzal veszített, h nem mondta el h 1v 2kulcsos adót akar,mit tenne a családpolitikával stb.

2010. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!