Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Lázár...

Mit szóltok ahhoz, hogy Lázár szerint nem szapulni kellene azt hogy Habony rokonának a lakásába voltak múzeumi képek kiadva, hanem inkább örülni hogy vannak akik értékelik a 17. -18. századi képeket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit mond, ez a Fideszes fäszhuszár, az már a cinikusság, nagyképűség netovábbja!

De az sem meglepő, hogy vannak Fideszes képviselők, politikusok, akik ÖLNEK IS!!!

Ezeket választotta meg a sok birka!

Ja, meg azt, hogy rendőrök kérdezősködjenek az éppen tüntetésre induló pedagógusokról!!!

Akárki, akármit is mondjon, ez már BIZTOS DIKTATÚRA!!!

AUTORITÁRIUS DIKTATÚRA!

2016. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én a XXI. századi technikát (is) értékelem - Lázár Jánoshoz hasonlóan -, mégsem lehet legálisan traffipaxzavaró az autómban - Lázár Jánossal ellentétben.
2016. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is értékelem a 17.-18. századi képeket szerintetek nekem is adna ki a múzeum?

Mondjuk én értékelem a harckocsikat és a kínzóeszközöket is.....

2016. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!