Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Visegrádi...

Mi a véleményetek a Visegrádi Együttműködésről (Lengyelország, Szlovákia, Csehország és Magyarország)?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy ez egy nagyon jó ötlet volt és csak támogatni tudom, hogy összefogunk. Magyarország egyedül nagyon kicsi és gyenge és szükségünk van igaz barátokra. Mint látjuk az EU-ra nem számíthatunk, sőt!! Úgy látom, hogy az EU a legnagyobb ellenségünk a Fidesz politikája után!

Hajrá 4V, csak így lehetünk erősek (szerintem)


2016. febr. 16. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiráj az összes!
2016. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

"Mint látjuk az EU-ra nem számíthatunk, sőt!!"


De azért az a 3000 milliárd forintnyi euró jól jön tőlük.


Abszolut támogatom a Visegrádi Együttműködést, csak már velük is összerúgtuk a port, de köszönik, ők jól elvannak hárman is...

2016. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Naív azt gondoldni hogy "igaz barátokra" szertteszünk.

A Visegrádi Együttműködéssel nem lenne gondom, akkor, ha nem az EU ellen szerveződne.

Ellenségnek nevezni azt akitől euró ezermilliárdokat kapunk támogatásként elég kisebbségi viselkedés. Akkor bezzeg jók nekünk, mi?

Az EU vezetése tényleg idiótákból áll, hogy nem képes egységesen fellépni.

El kéne döntenünk, hogy hova tartozunk a V4-ek mese habbal, EU-s pénz nélkül ők is tönkremennének.

2016. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted a másik 3 ország komolyan veszi a törpe vezírünket? Kiröhögik a háta mögött, amikor ő keménykedni próbál az Ejuval.
2016. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de az EU-s cégek átveszik a magyar piacokat és elnyomják a magyar cégeket. Akkor inkább nem kell a pénzük!!
2016. febr. 16. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


Nyugodtan le lehet pontozni, de attól még az igazságot írtam le.

2016. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos ezek nem barátok, de a cél, szempont közös, így nem negatívum ha valamennyire próbálnak a v4-ek összehúzni.
2016. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!