Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ valójában ezért akar...

A FIDESZ valójában ezért akar mindenáron olimpiát?

Figyelt kérdés
Rengeteg beruházással járna közpénzből finanszírozva. Rengeteg munkát és pénzt lehet szétosztani a Fidesz közeli cégeknek, barátoknak, egy igazi aranybánya lenne nekik.

2016. febr. 17. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ó, ugyan, dehogy....
2016. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszindulatú vagyok , hogy megfordul ilyesmi a fejemben :D
2016. febr. 17. 19:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első is ironikus volt, ne izgulj. :D Persze, ezért akarják megrendezni.
2016. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Plusz lehet nyomni, hogy Orbán ezt is elintézte.

Az elején biztos jó buli lesz, mert pörögni fog a gazdaság, de utána...

2016. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Azé akarnak olimpiát, hogy bebizonyíccsák, hogy nem volt felesleges a 657362 stadion megépítése.
2016. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

#5


Wikipédia->Magyar labdarúgó-stadionok listája


Olvad el kisfiam, hogy mennyi stadion épült Orbán és mennyi épült a D209-es, a libajnai meg a gyurcsány csótány idejében... Meg fogsz lepődni.


Én viszont rajtatok már nem tudok meglepődni. Szokás szerint úgy bégettek, hogy azt sem tudjátok mi van.

2016. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ez a személyeskedő, trágár, olcsó stílus jellemzi a narancsos szavazókat.
2016. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

#7


Igen. Én is tudom, hogy fáj az igazság.

De gondolom nem néztél utána, hogy nyugodt szívvel stadionozhass tovább.

Nem baj. Járj csukott szemmel, majd pofára esel. :)

2016. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

"Olvasd el kisfiam, hogy mennyi stadion épült Orbán és mennyi épült a D209-es, a libajnai meg a gyurcsány csótány idejében... Meg fogsz lepődni. "


Számoltam, és az MSZP (mint kormánypárt 2000-től) stadionépítéseinek a költsége összesen 4,6 milliárd forint. Ezt felszorzom 2-vel, mivel valamelyikről csak átépítési költségeket találtam, a konkrét megépítését viszont nem. Már 9,2 milliárd forintnál járunk, és ebbe beletartozik 4 stadion, összesen 55 ezer férőhellyel.


Ezzel szemben a Groupama és Nagyerdei stadionok összesen 27 milliárd forintba kerültek és összesen 44 ezer férőhellyel rendelkeznek.


Számszakilag igazad van, mások több stadiont építettek, de ha lebontjuk stadion/költség/férőhely -re, Orbán dupla annyit költött.


És kérlek vedd figyelembe, hogy mindenféle véleményezés nélkül írtam a hozzászólásomat, ez csak egy észrevétel.

2016. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

20:29


Ez azért nagyon érdekes mert az ilyen beruházásokból így veszik ki a pénzt, ha valaki esetleg nem tudná. Jóval magasabbra árazzák, mint a valódi költsége és a különbözetet igazságosan elosztják, jut belőle mindenkinek aki jó ismerős.

2016. febr. 17. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!