Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az orosz-mag...

Mi a véleményetek az orosz-magyar találkozóról (csak az válaszoljon, akinek van türelme végignézni)?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés itt főként arra irányul, hogy melyik vezető milyen gesztusokat, illetve milyen pozíciót foglal el a beszélgetésben. Nem tudom, hogy jól látom -e, de nekem úgy tűnt, mintha Putyin igyekezett volna a médiát távol tartani a kényes kérdésektől és ha ezt a videót nem egy magyar, vagy egy orosz nézné, akkor azt szűrné le, hogy némileg kezdeményező a pozíciónk a tárgyaláson.


Noha mind jól tudjuk, hogy az oroszokon múlik az, hogy fognak -e a kapcsolatok fejlődni, de nektek is úgy tűnik, mintha a tárgyalás sajtótájékoztatóján rögzített anyagok alapján a magyar pozíció mondjuk úgy, hogy kevésbé defenzív, mint az orosz?



#orosz #tárgyalás #magyar kapcsolat
2016. febr. 18. 01:32
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Hát... lehet, de én azért igyekszem ilyesmikbe azért olyan túlsokat nem belelátni.
2022. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!