Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy elárult...

Nem érzitek úgy, hogy elárult titeket a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Orbán mégis a kvóta mellett döntött. Ez mit jelent? A bevándorlók mégsem terroristák? Mégsem jelentenek akkora kockázatot? Akkor az egész dolog hazugság volt, amit a menekültválság köré font a Miniszterelnök Úr? Vagy akkor őt is Soros pénzeli, és a titkos háttérhatalom irányítja? Akkor vajon szükség van az Alaptörvény hatodik módosítására, vagy sem? Be kell vezetni a terrorvészhelyzetet? Akkor az ellenzék a terroristák pártján áll? Elég sok kérdést vet fel Orbán pálfordulása. Nem érzitek átverve magatokat fidesz szavazók?



#kvóta #menekültválság #alaptörvény módosítás #migráns kvóta #menekült kvóta #hatodik módosítás
2016. febr. 20. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mai kamu ? Egy 1000 forintot megér a kiírása...
2016. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

# 1/1 Időpont ma 20:14


Olvasd már el a cikket... és a történtek után nem foghatod rá az origora, hogy csúnya balliberális cionzsidó reptilián újság.

2016. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Ez a mai kamu ? Egy 1000 forintot megér a kiírása..."

Egy zsidó ember fizetett nekem tízezret, aki egy menekült és egy reptilián szerelmének gyümölcse.

2016. febr. 20. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem árult el. Soha nem is bíztam bennük.
2016. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Megszokhattátok: Orbán mindig azt mondja ami a népnek tetszik, de azt csinál, ami neki (és a kenyéradójának) megfelel
2016. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Megszokhattátok: Orbán mindig azt mondja ami a népnek tetszik, de azt csinál, ami neki (és a kenyéradójának) megfelel"

Na de akkor ez miért nem tűnik fel nekik, ha ez ennyire nyilvánvaló? Nagyon fura nekem ez a dolog. Most aztán tényleg olyasmit tett Orbán, ami az elmúlt majd egy év csimbum cirkuszának az ellenkezője. Nem eszmélnek fel ezek az emberek, hogy csak hülyítik őket? Annyira nyilvánvaló az egész. Ijesztgetik őket a menekültekkel egy évig, aztán jön ez, és semmi következménye nincs a dolognak. Miért ilyen könnyű őket manipulálni? A hiszékenységük miatt megy már tönkre ez az ország. Az MSZP idejében tized ekkora korrupciós ügyekre felhördültek most meg nem baj, hogyha Orbán veje, meg a falujának polgármestere közpénzből gazdagodnak. Az volt az érvelés régen, hogy mennyi ember van a 100 leggazdagabb között az mszp-sek közül, most meg a fideszesek közül kerül ki legalább a negyedük. Félelmetes, hogy mi zajlik egyes emberek fejében. Nekem elegem van ebből az országból, el akarok menni innen. Most lehet írni nyugodtan, hogy de húzzak is a francba, de tényleg. Lerakom a diplomát és elmegyek. Nem lehet itt élni. Belefáradtam ebbe az egészbe. Amit akarok csinálni, azt itt nem lehet politikai kapcsolatok nélkül, vállalkozni nem tudok, mert sz@arrá adóztatnak pedig muszáj lesz elkezdenem, mert munkahelyet nem találok. Nem bölcsész diplomám lesz egyébként, csak mondom.

2016. febr. 20. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mivel én soha nem voltam velük, ezért elárulni sem igen tudtak.
2016. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
De ha már ennyire árulásról akarnak beszélni a nyugatellenes, orbánimádó konteósok, akkor szólok, hogy a fenséges miniszterelnök uratok támogatja az USA-val kötendő szabadkereskedelmi egyezményt.
2016. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Még egy kis libsi fröcsögés...
2016. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

#6


Azért ilyen könnyű őket manipulálni, mert van elég bajuk az életben, a politikával meg csak felszínesen foglalkoznak, azzal is csak olyan forrásból, ami nekik megfelel, tehát M1, TV2, Hír TV, Echo TV, Kuruc.info, Hídfő.ru, stb, tehát olyan oldalakról, amik támogatják Orbánt.

2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!