Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemrég itt olvastam, hogy...

Nemrég itt olvastam, hogy Orbán Viktort elmebetegséggel kezelik Grázban a pszichiáterek de már nem találom a cikket. Mi igaz ebből és miért tűnt el a cikk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Sok mindent lehet mondani, de ez úgy kamu ahogy van.
2016. febr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Az ellenfelei már nem tudnak mit kitalálni, csak ezt (hol Svájcban, hol Grazban, hol máshol), meg azt, hogy cigány származású. Nos... Én sem kedvelem őt, de elsősorban mindenki magából indul ki...
2016. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Valóban van olyan közszájon forgó feltételezés, miszerint OV beteg.

Ennek az egyik jó összefoglalását elolvashatod itt. [link]

2016. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Egy éve még csak pszichés betegségekről volt szó és Bécsben!


Na ennyire komoly a dolog...

2016. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AZ istenítői pedig felháborodnak ezen. A tipikus gyerekes móka: de igen, de nem.

Esetleg a tettek minőségét, hatását kellene nézni, összevetni az elmebetegség tipikus tulajdonságaival, és akkor szükségtelek az újsághírek. Elegendő kimenni az utcára, nézelődni, érteni.

2016. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!