Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Kétfarkú...

Mi a véleményetek a Kétfarkú kutyapárt kiadványáról a kamu, elképzelt cikkekről?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire nép lázítás? Meg mennyien gondolják komolyan?



2015. okt. 30. 12:31
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
42%
Nép lázítás? Felétek ingyen osztogatják a turulos ekit vagy mi van?
2015. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jó. :D
2015. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

szerintem szimplán csak egy szánalmas propaganda kísérlet, amiben erősen baloldali pénzek mozognak.

mint ahogy az ellen plakátkampányt is a baloldal pénzelte, annak ellenére hogy sokan még mindig abban a hitben élnek, hogy magyar polgárok féltet megtakarításaikat adták ennek a néhai facebook csoportnak, hogy a békés bevándorlók jogait megvédjék.

kérdem én, akinek van 20-30-40 ezer forintja, mert állítólag ilyen és hasonló összegű "felajánlások" érkeztek a számlájukra, akkor ezek az emberek vajon miért nem mentek ki inkább a keletibe, és vettek a migréneknek bárány gyrost a pénzükből?

nem, inkább ellen plakátkampányra dobják össze, mert az olyan jót tesz a bevándorlóknak...oké biztos van aki beveszi ezt.

egyébként érkeztek milliós "felajánlások" is, minden bizonnyal nem baloldali vonatkoztatású emberektől.

na mind1, ebből is látszik hogy szimpla ócska ellenzéki próbálkozás ez az egész.

és mielőtt valaki azt mondaná, hogy nem értem a poént és a viccet, hát kérem szépen ez se nem poénos, se nem vicces, hogy emberek ilyen szánalmas hülyeségre pazarolják az idejüket.

főleg azok után, hogy az ATV-be még riportot is készítettek Mogács-al, nem is értem miért pont az ATV-ben....?

2015. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek, ne már. A Kétfarkú egy viccpárt. Mindig is az aktuális kormányt szidta. Értitek? Vicc. Mint a Hírcsárda.


Egyáltalán nem néplázítás, tök jó poénjaik vannak sokszor.


És gondolom azért az ATV-ben volt Mogácsnak interjúja, mert oda hívták meg.


Most te ilyenekről rettegsz: https://www.youtube.com/watch?v=m4MGpxj6pRw

2015. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1# a hamis tényekben én nép lázítást látok, mert olyan dolgokkal dobálóznak, amiket ha jövőben felhasználnának propaganda célra már előre elültették előre az ötleteket. Példa a török kártérítés, trianon kártérítés, hazafias hülye gondolatok, ami elég értelmetlen és ezzel népbutítás is.


3# Hát igen, kaptak 30 misit arra, amit a kormány nagyobb kivitelezésbe, több plakáttal. Csak amit a kormány csinált az hülyeség, de ha ugyan olyan hülye plakátokra költik a pénzt, akkor ez se különb mint a többi párt. Honnan tudjátok, h melyik kétfarkúnak van óriás plakát nyomtató cége? Szóval én nem díjazom a politikai hozzá állásukat. Vannak jó ötletei, de a cél inkább a jelenlegi kormány megdöntése, lehet igazuk van de ezt 89 előtt haza árulásnak vették vna. Akkor se politizáltak a humoristák és a politikusok se humorizáltak. Tudom, nem sokan vannak itt ilyen idősek, 89 előtt sokkal rosszabb volt, 90es évek se volt jobb, az Mszp volt a legrosszabb. Most eléldegélek és ahogy látom más is, nap mint nap. Na mindegy.

2015. okt. 30. 13:22
 6/14 kovpet ***** válasza:
82%

"kaptak 30 misit arra"


Nem az a lényeg, hogy mennyit, hanem hogy KITŐL.

Ez a 30 misi nem állami pénz volt, hanem a miénk, önkénteseké, akik az adózott pénzükből költöttünk arra, hogy ne csak a kormány hazugságait lehessen látni az utcán.

2015. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

"Csak amit a kormány csinált az hülyeség, de ha ugyan olyan hülye plakátokra költik a pénzt, akkor ez se különb mint a többi párt."


Ott a pont! :)

2015. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez a párt a vicckapányára nem közpénzből költött, hanem támogatók és tagok pénzéből. Nem tök mindegy neked, hogy más a SAJÁT pénzét mire költi? Most vettem egy csokit, tudom hogy egészségtelen, most akkor én is szemét vagyok?


Amúgy meg az általad linkelt cikkben mindjárt a címoldalon osztják az MSZP-t is.

2015. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

A Kétfarkú Kutya Párt miért nem karitatív célra fordította a pénzt?


Bort iszik és vizet prédikál.

Felrója a kormánynak, hogy miért nem oktatásra, egészségügyre, szociális juttatásokra költi a pénzt, miközben ők is ugyanúgy szarságokra herdálják.

Miért nem mutatnak példát?

2015. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

"Ez a párt a vicckapányára nem közpénzből költött, hanem támogatók és tagok pénzéből. Nem tök mindegy neked, hogy más a SAJÁT pénzét mire költi?"


istenem ennyire naiv emberek hogy élhetnek ezen a földön...

2015. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!