Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszavazási kérdés a...

A népszavazási kérdés a boltok zárva tartásáról?

Figyelt kérdés
Vajon nem fél-e a kormány attól, hogy ez túl pitiáner már így? Nem-e volna jobb belátni, hogy ez a vasárnapi boltzár egy pitiáner dolog a kormányzás életében, és ha kell el kéne engedni ezt a dolgot? Miért nem látják a valódi értelmes párt irányítók, hogy az amit nyernek vagy vesztenek a vasárnapi zárvatartással az egy semmi egy egész kormány ciklus dolgai alatt, de ha az emberek csalódnak, kiábrándulnak az ilyen semmiségeknek induló dolog miatt az egész pártból és kormányból ábrándulhatnak ki? Már mint, a biztos szavazók. Én eddig bevallom a Fideszre szavaztam, hiszen a másik oldalon mindenki szalonképtelen, de ezt látva, azért kétségeim támadtak. Szerintem el kéne már engedni ezt a kérdést, és ha a nép azt akarja, hogy legyenek nyitva, akkor ez pitiáner dolog ahhoz képest mint ha később a nép csalódottságában esetleg már nem a Fideszt akarja és nyakunkba szabadít megint egy Bolond Ferkót vagy egy még rosszabbat? Erre nem gondolnak, hogy a Fidesz szavazókat is megszívatják egy pitiáner vasárnapi boltzár kérdés miatt? Kockára tesznek mindent egy ilyen hülyeség miatt, magát a biztos szavazói tábort is?

#FIDESZ #MSZP #jog #veszteség #népszavazás #KDNP #boltzár #újra baloldal #ismét csőd #ismét szétverik az országot
2016. febr. 23. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Pitianer vagy sem, hasznos vagy sem, a fidesz, iiletve Orban Viktor SOHA nem teved. Ha megis, akkor pedig sosem fogja beismerni.

Folytatjak ezt igy, amig az emberek meg nem unjak.

2016. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én őszintén mondom, hogy a veszélyét abban látom a dolognak, hogy ez egy pitiáner dolog, hogy nyitva legyenek vasárnap a boltok amit simán el tudna engedni a Fidesz ha akarna, mert én és sajnos nagyon sok biztos Fidesz szavazó elárvul az ilyen dolgok láttán és bizony a nyakunkra hozhat egy újabb "Gyurcsány 2 korszakot" és akkor sokkal jobban fog fájni majd nekik ami történik és a legkisebb bajuk a vasárnapi boltok nyitva tartása lesz. Miért nem tanulnak a hibákból? Az MSZP sem érezte, hogy mennie kell így lett a 2/3-ad. Ők sem érzik, hogy ezt a kérdést hagyni kellene elengedni és ha a nép saját magának azt akarja hogy vasárnap vásárolhasson, ha a nép ettől "boldog" akkor hadd legyen vele a nép boldog? Én tényleg félek, hogy ez pont az az "utolsó csepp" ami elbillenthet sokakat a rossz irányba, és tényleg ránk szabadíthat egy olyat ami ismét szétb@ssza majd az országot és oda a 8 év reform és gondolkodás. Csak nem lesz visszaút, mert a nyakunkra eresztik a sok kecskeb_@szót is majd közbe így a vasárnap nemhogy KDNP nap nem lesz de a keresztény Magyarország is egy híg f-o-s lesz ami a vallást illeti. Óriási veszélyeket látok ebben mint jobboldali. :(
2016. febr. 23. 19:35
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:
89%

"Nem-e volna jobb belátni, hogy ez a vasárnapi boltzár egy pitiáner dolog a kormányzás életében,"


NEM!!! Mert akkor azt is be kéne látni, hogy Semjén csak egy felkapaszkodott s€gglyuk, és a Harrach rossz tanácsadó. Az egész KDNP soha a büdös életben a Parlament közelébe sem jutott volna, ha Semlyén nyelve nem szorult volna be Orbán farpofái közé.


Szerintem azért találták ki az egész boltbezárást, hogy mélyen vallásos Semlyén Zsolt miniszterelnök-helyettes úr vasárnap a bevásárlás helyett vadászni mehessen, és zavartalanul gyilkolhassa az állatokat.


Aztán majd meggyónja, elmond pár miatyánkot, és már meg is van bocsátva, feloldozást nyer, és meg van győződve róla, hogy kis hazánkban élni szép...

2016. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha valamiért, én nem azért fogok megharagudni a Fideszre, hogy az MSZP előtt elzárja az utat. És szerintem a nép se ezért fog rájuk neheztelni (kivéve a híveket). Úgy tűnik persze, hogy a vasárnapi zárva tartás sokaknak nem tetszik. De sajnos a nép ugyanúgy megszavazná a vasárnapi nyitva tartást, ahogy azt is megszavazná, hogy a sört meg a virslit ingyen lehessen kapni. Mindkettő kétfarkú kutyapárt típusú kérdés.
2016. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez kisember logikája. (én is hasonlóan gondolkodnék)De ők akik az atya úristenek,ő szerintük a gyenge enged. Ő nekik megbocsátják nem elegáns dolgokat is.

Ha valóban ilyen érzékenyek lennének a fidesz szavazók nem lenne ekkora szavazó tábora ma sem. Lehet, hogy kockáztatnak de folyamatosan nyernek. És a győzteseknek mindig igazuk van.

És ha jön utánuk egy rosszabb. Mi lesz? Ők dúskálnak milliókban, ővéké marad gazdasági hatalom. És akinek nincs semmije az annyit is ér. És ezt módszer is lehet tovább fejleszteni szavazó fülkékhez is lehet kopasz kigyúrt úriembereket küldeni.

2016. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell félni, hogy örökké gazdagok maradnak. A rendszerváltást közvetlenül megelőző időszakban az MSZMP ezerrel mentette át a politikai hatalmát gazdasági hatalommá. És hol vannak ma ezek a vörös kapitalisták? Miért nem pénzelik volt pártjuk utódját, hogy hatalomba kerüljön és ott is maradjon?
2016. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

Igaz sokan oda vannak a vasárnapi zárva tartás miatt,nem is értem?

Annak idején se voltak a boltok vasárnap nyitva és mégis megvoltunk...

Szombaton 22-24ig nyitva vannak az üzletek,sztem mindenki aki akarja,meg tudja oldani a vásárlásait

(mert nem egész nap dolgozunk max.8-12 óra,nem? akkor marad idő vásárolni is)

Egyébként a kisboltok meg nyitva vannak,úgyhogy nem kell a szarkeverés!

Én örülök neki,mert az az 1 nyamvadt nap van a héten, amikor mindenki otthon van,a többibe meg sajnos dolgozunk!!!!

Amúgy meg Ausztriában is megvannak Vasárnapi nyitvatartás nélkül...itt miért nem???

2016. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

"Szombaton 22-24ig nyitva vannak az üzletek"


Te miről beszélsz?

Nem csak vasárnap, de este 10 és reggel 6 között is zárva vannak a boltok, ez is a törvény része jelenleg.

2016. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

miről beszélek???

Jó elírtam a 24 -et,de 22ig nyitva vannak a boltok!!!

pl.6-22ig,aki ez alatt az idő alatt nem tud vásárolni...

2016. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most csak egy apróság: Mi van akkor ha "bedolgozós szombatok" lesznek mint jövő héten? Na akkor ki mikor tud shoppingolni, feltölteni a készleteket? De ez csak egy észrevétel. Én azt gondolom, hogy ha a magyart az teszi boldoggá, hogy vásárol, akkor hadd tegye. Nem beszélve a sok százezer nyugdíjasról akinek igenis nem mindegy, hogy egy fél napot eltölthet egy fűtött (vagy nyáron hűtött) építményben ahelyett, hogy otthon fűtenie kellene vagy a nyári tűzforró panelben kellene megrohadnia hétvégén. Én jobboldaliként mondom, hogy bizony ez a semmiség kiábrándíthatja azokat akiknek már csak ennyi maradt a "boldogságból" mert nem sok öröm van az életében, csak ha nézelődhet a boltokban órákon át. Mert tele van hitellel, reménytelenséggel, munkanélküliséggel. Én, tuti nem kockáztatnék már a Fidesz helyében tovább hagynám hadd adják be a kérelmet, aztán rá lehet fogni a "népakaratra" ha úgy alakul. És még egy: Engem ezek a "fanatikus nyugdíjasok" aki most is beadta a beadványt, Gyurcsányt juttatja eszembe! Emlékeztek, hogy ott is amikor már végképp megkezdődött a döglődés, akkor jelentek meg ezek a fanatikus elvakultak a "párt segítői" ? Bennem visszatetszést vált ki, hogy a Fidesz érában is megjelentek az efféle fanatikusok, valamiért Gyurcsány korszak legsötétebb órái jutnak eszembe. Vajon ott tart már a Fidesz, hogy erre szüksége van? Annyira szeretném hinni, hogy nem! Én tényleg nem akarok egy "Csurcsány 2" korszakot magunkra szabadítani csak mert valaki nem képes engedni egy ilyen semmiségbe mint egy vasárnapi boltzár.. Kockára teszik az egészet, ami most jó is lehetne hosszú távon. :/
2016. febr. 24. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!