Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vona Gábor annyira biztos...

Bumbi02 kérdése:

Ha Vona Gábor annyira biztos a Jobbik igazában, realitásában és győzelmében, miért nem áll ki hivatalos vitába Orbánnal, Mesterházyval, vagy Bokrossal?

Figyelt kérdés
Pl. Bokros már kihivta egy vitára.. nem fogadta el mert hogy gyenge pártokkal minek vitatkozzon...(abba ne menjünk bele hogy az MDF volt már parlamentbe a Jobbik még csak kivülröl látta) de nem az lenne neki a legjobb (mmint Vonának) hogyha egy ilyen gyenge pártot leverne egy vitába, mindenki látná hogy racionális alapokon nyugszik az egész, és még a Bokrost is letudja verni ez az uj gyerek? Szerintem még h ha gyenge is az MDF ki kéne állnia Bokros ellen h megmutassa h neki egy ien neves közgazdász se tud belekötni a programjába..
2010. márc. 31. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mitől félne?Azt írd.
2010. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

22:18


Orbán attól fél, hogy megint leoltják a választások előtt.

2010. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Orbánnal minek? Egyrészt mindkettő jobb oldali párt, másrészt nem szállnak versenybe egymással, mivel a JOBBIK belátja, hogy a Fidesznek sokkal nagyobb a támogatottsága (sajnos).
2010. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
most nem konkrétan orbánon van a hangsuly, csak h miért nincsenek viták. hiányolom öket, mer egy párt se győz igy engem meg hogy védhető a programjuk... én is ki tudnék irni programokat, gazdaság fellendités, munkahely teremtés, infláció megállitása... csak ezt meg is kell védeni hogy mégis csak hogya gondolom.. ezért hiányolom az összes párt részéről most már a vitát...
2010. ápr. 6. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!